Kasso Mühendislik Prefabrike Yapım Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Şti.

KASSO MÜHENDİSLİK, 1975 yılından beri metal işleme konusunda uzmanlaşmış bir Türk üretim ve mühendislik firmasıdır. 1986 yılında genişletilmiş mesh metal levha üretimini bünyesine katarak TEKŞAN&KASSO ortaklığını oluşturmuştur.

Şu anda KASSO Mühendislik, İstanbul Anadolu Yakası Organize Sanayii’nde yer alan fabrikasında müşterilerine ileri teknolojiye sahip patentli makinaları ile inovatif çözümler sunarak proje teslimi ürün yapabilen komple bir metal işleme tesisi niteliğindedir.

KASSO, genişletilmiş mesh metal, perfore, desen kesim üretiminde uzmanlaşarak, ürettiği bu nitelikli ürünleri başta ikincil cepheler, asma tavanlar, güneş kırıcı sistemler ve yapı elemanları olmak üzere birçok farklı alanda uygulama imkanı sunmaktadır.

“Mimaride Metal Kabuklar” kavramını sektöründe oturtmuş ve ürünlerini endüstriyel uygulamalarının yanında mimari alanda çok önemli bir yer edindirmiştir.

KASSO, çalışanlar, tedarikçiler, müşteriler, çözüm ortakları ve çevreden oluşan bütün paydaşların beklentilerini üst düzeyde karşılayan, kaynaklarını etkin şekilde kullanan, çevreye duyarlı, gelişmelere açık ve kaliteli ürün, hizmet sunan ülkemizin ve dünyanın önde gelen bir şirketi olmak amacıyla çalışmaktadır.

  • Aydınlı Mah. İstanbul Anadolu Yakası OSB 2.Sokak No:5 Pk : 34953 Tuzla İstanbul / Turkey
  • T. 00 90 (216) 593 14 85 (Pbx)
  • F . 00 90 (216) 593 14 89
  • kasso@kasso.com.tr
  • www.kasso.com.tr