Kış bahçeleri için pratik Karo Deckler

Sonbahar ve kış aylarının gelmesiyle birlikte kış bahçesi hazırlıklarına Novawood’un Karo Deck ürünlerini eşlik ediyor. Sektörde yenilikçi yapısıyla ön plana çıkan Novawood, yüzde yüz doğal malzeme olan ahşabı sökülüp takılabilen portatif bir malzeme haline getiriyor.

Novawood’un deck ürünleri arasında yer alan novathermowood Karo Deck, yüksek yoğunluklu polietilen plastik üzerine paslanmaz çelik vidalar ile monte edilmiş tasarımıyla ıslak zeminlerde ahşabın altında su birikimini engelliyor. Havuz kenarlarından bahçelere, yürüyüş yollarından avlulara, saunalardan spa’lara, kafe-barlardan restoranlara kadar geniş bir kullanım alanına sahip olan Novawood Karo Deck; teras ve balkonların kış bahçesine dönüşümümde de zeminlere ilham veriyor.

Doğa ile barışık sıcak zeminler

Yaşama değer katacak yenilikçi ahşap ürünler üreten Novawood; Karo Deck ürünlerinin özel klips sistemi sayesinde düşük montaj maliyeti ve pratiklik sağlıyor. Klipsleme sistemiyle her türlü hava koşullarında sorunsuzca kullanılan stabil form yapısı ve pürüzsüzlüğüyle dikkat çeken novathermowood Karo Deck’ler doğa ile barışık sıcak ve şık mekanlar yaratıyor. Birbirlerine kenetlenmiş sistemi sayesinde üstünde yürüyen kişi tarafından hareket ettirilemeyecek kadar ağırlık yarattığı için, kayma sorununu ortadan kaldırıyor.

Takıldığı kadar hızlı ve pratik sökülebilmesi özelliğiyle Karo Deckler bir alandan diğerine kolay bir şekilde taşınma imkanı yaratıyor. Yaz aylarında sıcak bahçelerin keyfini kış aylarında balkon veya teraslarında çıkarmak isteyenler için iyi bir alternatif olan Karo Deckler ile yaşam alanları doğanın uyanışına adapte oluyor.