Kuğu Gölü Villaları, ısınma giderlerini azaltıyor

Ankara Gölbaşı’nda 530 metrekarelik kapalı alana sahip Kuğu Gölü Villaları’nın sakinleri, projenin özel ısınma sistemi sayesinde sadece 200 metrekarelik evin ısınma bedelini ödeyecekler.

Projeyi hayata geçiren KLC İnşaat yetkilileri, Başkent’te kent hayatından ve karmaşadan sıkılan büyük kitlelerin yüksek katlı projeler yerine müstakil yatay projelere geçiş yapmak istediklerini, önlerine çıkan en büyük engellerden birinin ise yüksek ısınma maliyeti olduğunu kaydettiler.

Kuğu Gölü Villaları’nı kurgularken tüm soru işaretlerini gidermeyi; bir yandan villa keyfi sürerken, diğer yandan maliyetleri ciddi şekilde azaltmayı hedeflediklerini belirten proje yetkilileri, şunları söyledi:

“Ankaralı villada oturayım, çimlere basıp bahçemde barbekü keyfi yapayım, kedimi, köpeğimi rahatça dolaştırıp çocuklarımla özgürlüğü doyasıya yaşayayım derken önlerine çeşitli sorunlar çıkıyor. Bunlardan biri de yüksek ısınma maliyeti. Biz, Kuğu Gölü Villaları’nda yüksek dansiteli mantolanan cephe, ortam ısısını koruyan özel cam ve megaron çatı sistemi ile kesin ısı yalıtımı sağlıyoruz.  Bu sayede veranda dahil özel ısınım sistemi ile kurgulanan projemizde, ısınma maliyetini ciddi bir şekilde düşürmeyi başardık. Öyle ki önemli bölümü loft olan 530 metrekarelik kapalı alana sahip villalarda ısınma maliyeti 200 metrekarelik bir daireninkine eşdeğer duruma geldi. Projemiz, her ayrıntısı ile iddialı. Çünkü marka ürünler ve kaliteli işçiliği Kuğu Gölü Villaları’nda buluşturuyoruz.”

KLC İnşaat yetkilileri, hem geniş bir eve sahip olup hem de küçük daire masrafı ile yaşamak isteyenleri Gölbaşı’nın en çok tercih edilen projesi Kuğu Gölü Villaları’nın örnek dairesine davet etti.