Mekpan Metal Panel San. Tic. Ltd. Şti.

Mekpan Panel, yapı sektöründe çatı ve cephe paneli uygulamalarında klasik çözümler dışında, yeni ve modern çözümler sunuyor.

Mekpan Panel, yüzey profilinde Post Panel, Siding Panel ve Sinüs Panel gibi yeni ürünleriyle, dolgu malzemesi olarak, Poliüretan (PUR) ve Poliizosiyanürat (PIR) uygulamalarıyla Türkiye’de bir ilki gerçekleştirmiş oluyor.

Sadece sanayi sektöründe değil, aynı zamanda konut sektöründe de Sandviç Panel kullanımını hedefleyen Mekpan Panel, yıllık 3.500.000 m² üretim kapasiteli makine parkuru ile hizmet veriyor.

Mekpan Panel’in Dünya’daki en son teknolojiyle ürettiği çatı ve cephe panelleri, mimari estetik ve güzelliği ekonomi ile bir arada buluşturuyor. Mekpan Panel, Konya 3. Organize Sanayi Bölgesinde 8.000 m² kapalı, 36.000 m² açık, toplam 44.000 m² alanda üretimini gerçekleştiriyor.

Mekpan Panel, çatı ve cephe paneli üretiminde boyalı alüminyum, natural alüminyum, boyalı galvaniz sac, membran veya kraft kağıt kullanabiliyor. En son teknoloji ile üretilen en modern çatı ve cephe panelleri; Mekpan Panel kalite ve güvencesiyle müşterileriyle buluşuyor.

  • 3. Organize San. Böl. 7. Sk. No:11 SELÇUKLU/ KONYA
  • +90 332 239 21 44
  • +90 332 239 21 45
  •  info@mekpanpanel.com
  • www.mekpanpanel.com