Metek Yapı Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Şti.

METEK, metalin yoğun olarak kullanıldığı; çelik konstrüksiyon, metal çatı ve cephe kaplama alanlarında, mühendislik ilkelerine bağlı kalarak, güvenilir ve dayanıklı yapılar inşa etmek amacıyla kurulmuştur. Birçok ve farklı projede yer alarak; tasarım, imalat ve montajlarını başarıyla tamamlamıştır. Firmamız, adına esin kaynağı oluşturan iki kelimeyi “metal” ve “teknik” i doğru şekilde, doğru yerde ve doğru zamanda bir araya getirmeye çalışmaktadır.

Başlıca faaliyet alanlarımız; çelik konstrüksiyon endüstriyel ve konut yapıları, metal çatı ve cephe kaplamalarıdır. Çelik konstrüksiyon yapılar tasarımından sonlandırılmasına kadar her fonksiyona uygun inşa edilir. Özellikle yapıların statik ve dinamik tasarımı ve kaplamaya hazır hale getirilmesinde firmamız optimum çözümler sunar.

Mimariye uygun, estetik, ekonomik ve güvenilir çözümler geliştirilir. Hafif çözümlerin elde edilmesinde soğuk şekillendirme teknolojisi kullanılarak üretilen ince cidarlı profillerden en üst düzeyde istifade edilir. Metal çatı ve cephe kaplamalarında başta kenetli sistem olmak üzere trapez sac, panel vb. malzemelerinde uygulaması yapılır.

  • Cevizli Mah. Bağdat Cad. No:519 Bağdat Plaza Kat:6 D:9 Maltepe / İstanbul – TÜRKİYE
  • Tel: +90 216 457 33 93 – 94
  • Fax: +90 216 457 33 95
  • E-mail: info@metekyapi.com
  • www.metekyapi.com