Metsan Endüstriyel Yapıştırıcılar Tic. A.Ş.

METSAN A.Ş 1991 yılında Karaköy, İstanbul merkezli olarak kurulmuştur. Endüstriyel yapıştırıcılar, bakım-onarım kimyasalları konusunu uzmanlık alanı olarak seçmiş olan firmamız, dünyada konusunda lider konumunda bulunan üç ayrı markanın Türkiye’ deki tek yetkili temsilcisi ve ithalatçılığını da yapmıştır.

Kaliteli ürün, kaliteli teknik hizmet anlayışından ödün vermeyen firmamız teknik kadrosu ile tüm Türkiye’ de on bini aşkın işletmede uygulamalı tanıtım faliyetini gerçekleştirmiştir. Tanıtım çalışmalarını geliştirerek sürdüren Metsan tüketiciye daha iyi hizmet verebilmek amacıyla 2004 yılında ücretsiz teknik danışma hattını faaliyete alarak, online teknik destek hizmetini başlatmıştır.

2005 yılında EMS markası ile sanayiciliğe adım atmış olan firmamız mühendislik yapıştırıcıları ve hızlı yapıştırıcılar konusunda dolum, ambalajlama ve üretim yapmaktadır. Endüstriyel yapıştırıcılar konusunda müşteri odaklı ürün ve formül çözümleri sunan firmamız siz saygıdeğer müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek amacıyla 2010 yılında www.metsan-store.com‘u kurarak online satış sürecini başlatmış ve firmamız ile siz değerli müşterilerimizin buluşmasına olanak sağlayan interaktif iletişim ağını hizmetinize sunmuştur.

İmalatını yapmakta olduğumuz markalar;

EMS FORCE: Mühendislik yapıştırıcıları, hızlı yapıştırıcılar, yapısal yapıştırıcılar ve epoksi yapıştırıcılar.

EMS THERMOFILM: Poliüretan, EVA ve kauçuk esaslı, ısı ile aktive olan film şeklindeki yapıştırıcılar.

EMS EX-THEMP: Yüksek ısı dirençli yapıştırıcılar ve tamir harçları.

EMS DUBELL: Kimyasal Dübel.

EMS MIX & MOULD: Dolgu ve tamir macunları.

  • Ofis: Tersane Cad. Nafe Sok. Erdoğanlar İş Merkezi No:1 Kat:2 Karaköy- İstanbul, Türkiye
  • Fabrika: Batı Cad. 1.Sok No.1, 34953 Aydınlı – Birlik OSB/ Tuzla/ İstanbul, Türkiye
  • 444 0 649
  • ibrahimcabuk@metsan.gen.tr
  • www.metsan.gen.tr