Miele, Blizzard CX1 elektrik süpürgesi ile farklılaşıyor

Yüksek güç ile hijyeni bir arada tutmayı hedefleyen Miele, kalitesi ile iki farklı filtreleme özelliği sunan Blizzard CX1 elektrik süpürgesi ile farklılaşıyor. Vortex teknolojisi ile ince toz partikülleri ile kirleri ayrıştırıyor. Gore® CleanStream® özelliği ile iri taneli kirler ana filtrede toplanırken, hassas toz partiküller ise bir başka filtrede toplanıyor. Ana filtrede bulunan kirler tek bir tuş ile boşaltılıyor. Böylece süpürgenin içerisinde bulunan iri kirler etrafa saçılmadan temizleniyor. Bir diğer özellik olan diğer filtre ise süpürgede bulunan ComfortClean tuşu ile bir boşaltım gerekmeden 20 saniye içerisinde filtre temizleme özelliği ile temizleniyor.

Temizlik performansı ve hızlı hava akışı ile kaba ve ince tozların hızlı ve hijyen içerisinde alınmasını sağlayan; verimli zemin başlığı, ideal hava akışı ve yenilikçi motoru sayesinde Miele Blizzard CX1 tozlara fırsat tanımıyor. Allergy UK sağlık kuruluşu tarafından onaylı olan Miele Blizzard CX1, HEPA AirClean Lifetime hava filtresi ile alerjenlere uygunluk gösterirken aynı zamanda da A sınıfı bir toz emisyonu sağlıyor.

Tutamacında bulunan kumanda ve süpürge park sistemi ile kullanım rahatlığı

Eğilmeden sadece birkaç parmak dokunuşu ile istenildiği zaman tutamaçta bulunan kumanda sayesinde elektrik süpürgesini çalıştırıp kapatabilme işlemleri kolayca yapılabiliyor. Ayrıca bu kumandada güç kademesini hem arttıracak hem de azaltacak tuşlar da bulunuyor. Kullanımıyla rahatlık sunan Miele Blizzard CX1elektirk süpürgesinde, zemin başlığı ve çekiş borusu gerektiğinde cihazın yanına takılabiliyor. Böylece evlerinizde fazla yer kaplamıyor.

Farklı renkleriyle Blizzard CX1, tasarım şıklığını yüksek performansla birleştiriyor

Turbo fırçası ile hayvan severler için ‘Cat & Dog’ adında kırmızı renkli süpürge, açık mavi rengiyle kaliteyi ahşap zeminlerde de gösteren ‘Parquet’ ise sert zeminlerde itinalı temizlik için uygun bir makina haline geliyor. Ayrıca kolay zemin bakımında ‘Comfort’ adındaki siyah süpürge diğerleri gibi HEPA Life Time filtresi ile kullanım kolaylığı sağlıyor. 

Blizzard CX1 elektrik süpürgesinin diğer özellikleri ise şöyle:

* Teleskopik boru ergonomik olarak sezgisel bir şekilde ayarlanabilir ve seçilen konumda kenetlenir.

* Cihaza entegre iki aksesuar ve ayrı bir toz fırçası cihaz donanıma dahildir.

* Aceleniz varsa Eco Comfort tutamaçta bulunan entegre fırça hızlı bir şekilde temizlik yapmaya olanak sağlar.

* DynamicDrive tekerlekler zemini korur ve kauçuk lastikler bilhassa sessiz bir sürüş deneyimi sunar.

* Otomatik Comfort kablo sarma mekanizması ile ekstra hızlı ve rahat olarak kablonun tamamı düğmeye hafifçe bir kez dokunmak yoluyla sarılır.

* Yalpalama veya devrilme olmadan dört adet tekerlek, bilhassa sağlam bir duruş ve azami hareket kabiliyeti sunar.