MNF Plastik LTD. ŞTİ.

Üretim faaliyetlerine başladığı günden itibaren yaptığı yatırımlar ve izlediği başarılı pazarlama stratejileriyle MNF Plastik, kısa sürede sektörde kendine sağlam bir yer edinmiştir. Mimarsinan Organize Sanayi Bölgesinde 6.000m2’si kapalı, toplam 20.000m2’lik alanda faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Üretimimize her yıl %50 büyüme stratejisiyle devam etmekte olup, 2012 yılı itibariyle aylık 180 ton hammadde işleme kapasitesine ulaşmış bulunuyoruz. Kalite anlayışımız ve araştırma-geliştirme faaliyetlerimiz ile, sektörümüzün en saygın firması olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Şirketimizin; genç ve dinamik yapısı, teknolojik gelişmelere ve yeniliklere gösterdiği uyum, kısa zaman da önemli mesafeler katetmemizi sağlamıştır.

MİSYONUMUZ

Araştırma-geliştirme faaliyetlerimizle müşterilerimizin farklı talep ve ihtiyaçlarına uygun, dünya standartlarına uygun, dünya standartlarında ürünler oluşturmak ve üretmektir.

VİSYONUMUZ

Yenilikleri ve gelişmeleri takip ederek ürün kalitemizi sürekli arttırmaktır. Ayrıca, yeni ürünlerimiz ile müşterimize en iyi hizmeti sunamktadır.

 

KENAR BANTLARI

DEKORATİF PROFIL

H BİRLEŞTİRME PROFİLİ

ÖZEL PROFİLLER

  • Mimarsinan Organize Sanayi Bölgesi 13.Cad No:9 Mimarsinan/Kayseri
  • +90 352 294 33 00 (pbx)
  • mnf@mnfplastik.com
  • www.mnfplastik.com