Modern İtalyan tasarımıyla, dış aydınlatmada uygun çözüm: Goccia Cantharel

Mantar şeklindeki formuyla, yukarı yönlü ışık kaybını önleyen ve ışığın istenilen noktalara homojen bir şekilde 360˚ dağılımı sağlayan Cantharellus serisi, bahçe ve yürüyüş yollarında keyifli, konforlu ve güvenli zamanlar geçirilmesine fırsat tanıyor.

Başlığın kavisli formu, yağışlı günlerde oluşabilecek su birikmesine engel olurken, dış cephesindeki şeffaf, temperli cam ve iç kısmındaki kamaşma önleyici alüminyum difüzör sayesinde görsel konforu da üst seviyeye taşıyor.

Gövde ve üst bölümü birinci sınıf alüminyum alaşımdan üretilen seri, iki başlık ve üç farklı boyda direk seçeneğiyle sunuluyor. Aydınlatmada iyi bir performans elde etmek için, 150 milimetre çapındaki başlığın 375 milimetre, 200 milimetrelik başlığınsa 800 veya bin 875 milimetre boyundaki direklerde kullanılması öneriliyor. Ayrıca başlık, özel bağlantı aparatı aracılığıyla 60mm’lik standart direklere de uyumlu hale getirilebiliyor.

Cantharellus, yeni jenerasyon Led çipleri ile yakalanan bin ve 2 bin lümenlik performans sayesinde, ışık efekti ve verimlilik anlamında optimum bir çözüm sunuyor.

Cantharellus serisiyle, uygun ışık dağılımı için ürünün, 375 milimetrelik direklerin kullanılması halinde 6 metre, 800 milimetre için 8 metre ve bin 875 milimetre için de 12 metre arayla yerleştirilmesi tavsiye ediliyor.

IP 65 ve IK10 koruma seviyesi sayesinde Cantharellus serisi, zorlu hava şartlarına veya darbelere karşı bile uzun yıllar boyunca dayanabiliyor.

LAMP 83’ün çok uzun süredir Türkiye distribütörlüğünü üstlendiği Goccia’nın yeni serisi Cantharellus, dış mekan aydınlatmasında İtalyan tasarımı, fonksiyonelliği ve farklı ışık efektleri ile hizmetinizde.

Kullanım alanları:

Cantharellus ürün ailesi; peyzaj uygulamaları, bahçeler, parklar, koridorlar, yürüyüş yolları gibi alanlarda kullanılabiliyor.

 

Temel özellikleri:

Üç farklı başlık ve gövde seçeneği

10 – 20W arası LED gücü

1000 – 2.000 lm arası LED ışık akısı

60.000 saat ömürlü, 3000K-4000K LED ışık kaynağı

IP65 & IK10 koruma sınıfı

Kamaşma önleyici alüminyum difüzör