MRT Maden Sanayi ve Ticaret A.Ş

MRT Maden Sanayi dünya çapındaki en verimli ekonomik maden rezervlerini ve göze hitap eden güzellikte ki mermer rezervlerini ortaya çıkarmak ve işleterek ekonomiye kazandırmak için 2013 yılında kuruldu. Son yıllarda Türkiye ve dünyanın çeşitli ülkelerindeki rezerv araştırmalarını eş zamanlı sürdüren MRT ayrıca Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde mermer ve maden işletmelerini çalıştırmaya devam etmektedir.

MRT’nin başarısının sırrını rezervlerinin kalitesi, müşteri odaklı çalışmalar yürütmek ve bölgelerinde lider konumda olan müşteriler ile çalışma şansına sahip olmanın getirdiği doğal kombinasyon oluşturmaktadır.

MRT sürdürülebilir maksimum üretim verimliliğini sağlamak için araştırma ve geliştirme çalışmalarına sürekli devam etmekte ve özel önem vermektedir.

MRT her bir müşterisinin iş ortağı olduğuna inanır, iş ilişkilerine ve müşterilerinin başarısına büyük önem verir.

MRT pazarlama stratejisini sürekli yeni müşteriler aramak üzerine değil, mevcut müşterileriyle birbirini besleyen uzun soluklu ilişkiler yaratarak birlikte büyümek üzerine kurar.

MRT İstanbul ofisinde günlük yönetimsel, finansal, muhasebesel ve ihracat operasyonlarını yöneten yetkin bir ekip ile çalışmaktadır. Şirket ayrıca ocaklarında üretim ve satış operasyonlarını yöneten yetkin ekipler istihdam etmektedir.

Bugün, MRT tüm çalışanlarına ve paydaşlarına saygı, iş güvenliği ve çevre politikalarına, rezerv geliştirme, ürün kalitesi ve müşteri hizmetleri konularına odaklanmış bulunmaktadır.

  • Sümer Korusu Postacı Halil Sokak No:4/2 34450 Tarabya / İstanbul
  • T. +90 212 299 2000
  • F. +90 212 299 2010
  • info@mrtmining.com
  • www.mrtmining.com