Neo Bolluca 6 lansman öncesi fiyatlarıyla satışta

Satışları 18 ayda tamamlanan Neo Bolluca 5 projesinin ardından altıncısı da, lansman öncesi fiyatlarla satışa çıktı. 3’üncü Havalimanına 6 kilometre, metroya 5 dakikalık yürüme mesafesinde, yeşilliklerle çevrili dört blok ve 144 daireden oluşan Neo Bolluca 6, lansman öncesinde, kısa bir süre için 245 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Hem yaşamak hem de yatırım anlamında yeni nesil bir site olarak öne çıkan Neo Bolluca 6’da, diğer Neo Bolluca projelerinde olduğu gibi; doğa, şehir ve yaşam bir arada…

3’üncü Havalimanı, Kuzey Marmara Otoban Yolu, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Kanal İstanbul ve yeni metro projeleriyle Arnavutköy- Bolluca bölgesi, yatırımcıların yeni gözdeleri arasında yer alıyor.  Dünyanın en büyük havalimanına yakın yaşam merkezi olan Arnavutköy’ün, bu önemli projelerin hayata geçmesiyle iki yıl içerisinde her gün milyon insan trafiğini karşılayan bir yaşam merkezi haline de geleceği öngörülüyor.

Arnavutköy, son yıllardaki hızlı büyümesiyle İstanbul’un dördüncü büyük ilçesi oldu. Ormanlık ve mesire alanları, 30 kilometrelik sahili ve 1 milyon kişiye ev sahipliği yapması öngörülen Yenişehir ile popülerleşen Arnavutköy’de; Yeni İstanbul projesi dahilinde, 74 kilometrekarelik alanı kapsayan yeni havalimanı ticari bölgesi, ofis alanları, üniversiteler, oteller, parklar ve konutlar yer alacak. Yenişehir olarak planlanan Arnavutköy ilçesi, hızlı gelişimi ile de bölgenin değerini arttıracak. Bölgedeki projelerin hayata geçmesini takiben iş gücünün de bu bölgeye yönlenmesiyle, bölgedeki gayrimenkul projeleri daha da önemli hale geliyor. Uzun yıllardır bu bölgede yatırım yapan Neo Yapı ise; bu bölgenin gelişeceğini önceden düşünerek birçok projesine burada imza attı.