NevPanel

Nev Group, Çolakoğlu yapı malzemeleri olarak 1965 yılında kurulmuş olup, 2000 yılından itibaren faaliyetlerine inşaat sektöründe müteahhit kimliği ile devam etmiştir. Nev Yapı yapı kalitesini arttırmak için yaptığı çalışmalarda pazarın değişen yüzünü öngörmüş ve Türkiye pazarında dünyada kabul gören yapı teknolojilerini uygulama kararı almıştır. Bu karar Nevra Yapı’nın kurulması ile neticelenmiştir.

Nevra Yapı Türkiye pazarına yenilikçi bir bakış açısıyla giriş yapmış , ekonomik ve çevresel açıdan pazarın gelecek deki yönünü belirleyen MgO yapı panellerini sektöre sunmuştur. Ürüne olan talep ve ürünün gelecek yıllarda pazardaki yeri göz önünde bulundurulduğunda bu konuda yapılacak bir yatırımın doğruluğu ortaya çıkmış ve Çolakoğlu ailesinin öz sermayesi ile Nev Panel’in kurulmasına karar verilmiştir.

Nev Panel Eskişehir Organize Sanayi Bölgesinde 15.000 m² toplam alan ve 9.250 m² kapalı alanda kurulmuş olan 2.250.000 m²/yıl üretim kapasitesine sahip bir MgO panel üreticisidir. Üretimi yapılan %100 doğal, üstün nitelikli yapı, yalıtım ve dekorasyon panelleri NevPanel® DragonBoardTürkiye® ve MagnumBoard® markaları adı altında piyasa sunulmaktadır. Nev Panel sadece üretim ve ürün geliştirme alanlarında uzmanlaşmayı hedef edinmiş olup, satış pazarlama faaliyetleri grup şirketlerinden Nevra Yapı tarafından üstlenilmiştir.

Ayrıca yapılandırma planı çerçevesinde sinai yatırıma hazır 20.000 m² toplam alan ve 10.000m² kapalı alanda ikinci üretim tesissisinin projelendirme çalışmaları devam etmektedir.

  • Adres :Bağdat Caddesi Çolakoğlu İş Merkezi No:458 / 22 Maltepe – ISTANBUL
  • Telefon :0 (216) 457 36 00
  • Faks :0 (216) 457 36 03
  • E-posta : info@nevra.com.tr
  • www.nevpanel.com.tr