Nolte Mutfak 2018’de de Yaşam Alanları Yaratmaya Devam Ediyor

Ferro-Nova Lack

Nolte Küchen 2018 yeniliklerinden Metal kapak Ferro bakır rengi ve Parlak Lake kapak Nova Lack beyaz ile tasarlanan kombinasyonda ada mutfakta yer alan desk ile yemek yaparken aynı zamanda misafirlerinizi de ağırlayabileceğiniz alanlar yaratılmıştır. Bununla birlikte duvar modülde yer alan kitaplık kullanımıyla da sadece mutfak değil yaşayan alanlar tasarlıyoruz ve sevdiklerinizle adeta evinizin salonundaymışsınız hissini yaşatıyoruz.

Ferro-Soft Lack

2018 yılında ön plana çıkan Metal kapak Ferro metalik mavi ve Mat Lake kapak Soft Lack beyaz ile tasarlanan modelde açık raflı ada mutfak, sürgülü kapaklı raf modülü ile açık mutfak anlayışına şık bir yaklaşım sergiliyor.

Nappa-Soft Lack

Nolte Mutfak ürün serisine 2017 yılında katılan Deri kapak Nappa ve Mat Lake kapak Soft Lack ile tasarlanan modelde de saklama alanı olarak kullanılan sedir ile hem mutfaklarda oturma alanı yaratılmış, hem de kullanım alanı en üst seviyeye çıkarılmıştır. Nolte Küchen olarak mutfaklar bizim için evlerin kalbi demektir. Ev ortamında aile bireylerinin bir araya gelerek sosyalleşip keyifli vakit geçirdikleri yaşayan alanlar yaratmak bizim en birincil hedefimizdir.

Portland-SoftLack

Yine 2017 yılında piyasa sunulan ve büyük beğeni toplayan Gerçek Beton kapak Portland ile Mat Lake kapak Soft Lack modellerinin bir araya gelmesiyle göz kamaştıran mutfaklarımızdan…

Geniş bir alana sahipseniz bu tarz bir yaklaşımla mutfaklarınızı yaşayan alanlara dönüştürmeniz Nolte Küchen ile çok daha şık ve çarpıcı.

Açık raf sistemleri, metal, ahşap ve betonun bir arada kullanılmasıyla doğadan esinlenerek yaratılan ortam, orta alanda kullanılan büyük bir masa ve sandalyeler ile büyük aile yemeklerinizi hem samimi bir ortamda gerçekleştirmiş olma imkanı vermekte hem de sadece mutfak değil yaşam alanı sunmaktadır.

Legno-NovaLack

Gerçek Ahşap Legno kapak ile Parlak Lake kapak Nova Lack birlikteliğinden ortaya çıkan bu modelde de yine açık raf kullanımı ve ada mutfak ile masanın birlikte tasarlanmasıyla yaşayan mutfak tarzına farklı bir boyut kazandırılmıştır.

Mutfaklarınızda kullanacağınız aksesuar, masa, sandalye ve aydınlatma sistemlerinin seçimleri de mutfaklarınızın yaşayan alanlar olmasında büyük etkisi olduğunu göz ardı etmemek gerekir.

Timber

2018 yeniliklerinden olan Ahşap Timber kapak ve yine 2018 yenilikleri arasında olan Çok Yönlü Metal Duvar Ünitesi  ‘nin birlikte kullanılmasıyla metal malzemeden kaynaklı oluşan soğuk hava ahşabın sıcaklığı ile dengelenmiştir. Timber ahşap kapağın en önemli özelliklerinden biri de hem yatak hem de dikey kullanıma izin veren bir dokusunun olmasıdır.