Otis’in asansörleriyle yükselen dördüncü jenerasyon alışveriş merkezi Hilltown AVM açılıyor

Türkiye’nin 7 farklı şehrinde; Optimum, Piazza ve Kozzy markalı 8 alışveriş merkezi ile hizmet veren Rönesans Gayrimenkul, konsept kurgusu bakımından Türkiye’de bir ilk olan Hilltown projesiyle İstanbul Anadolu Yakası Küçükyalı’da yeni bir cazibe merkezi oluşturuyor. Farklı projelere özel çözümler sunan dünya asansör devi Otis, yıllık 15 milyon ziyaretçi hedefleyen Hilltown Alış Veriş Merkezi’nin yatay ve dikey ulaşımını sağlıyor.

İstanbul’un yoğun temposundan sıkılmış metropol insanının nefes alabileceği alışveriş ve eğlence kasabası konsepti hedeflenerek oluşturulan Hilltown AVM, Adalar manzarasıyla şehir içinde şehir yaratarak, cadde ile alışveriş konseptini birleştiriyor. Neoklasik mimarisi, kolay ulaşılabilir lokasyonu ve seçkin markaları, alışveriş caddelerinde konumlanan, cafe, restoran sanat ve eğlence alanları ile Hilltown, tüm misafirlerine yeni bir yaşam deneyimi sunuyor.

Otis’in emniyetli ve ileri teknoloji asansör çözümleri Hilltown’da

63 bin metrekare kiralanabilir alanı, yaklaşık 2 bin metrekare eğlence alanı olan Hilltown’da; 192 adet mağaza, 12 sinema salonu, 40 adet cafe/restoran ve 2 bin 400 araçlık otopark bulunuyor. Yıllık 15 milyon ziyaretçiyi ağırlamaya hazırlanan alışveriş ve eğlence kasabası Hilltown, yatay ve dikey ulaşım trafiğini Otis Türkiye’nin yenilikçi, konforlu ve ileri teknolojili asansör ve yürüyen merdiven çözümleriyle yönetiyor.

Otis Gen2 teknolojisi ile konfor ve yüksek emniyet sunuyor

Otis yirmi birinci yüzyılın teknolojisini ve materyallerini bir araya getirerek ürettiği Gen2 asansör teknolojisiyle konfor ve emniyeti en üst seviyeye çıkartıyor. Hilltown AVM için 12 adet yürüyen yol, 16 adet yürüyen merdiven ve 19 asansör inşa eden Otis’in AVM içinde toplam 47 ünitesi bulunuyor.