Özçelik Makina

1980 yılında Alüminyum ve PVC profil işleme makineleri ile üretim yolculuğuna başlayan Özçelik Makina, günümüzde ağırlıklı olarak alüminyum ve PVC profillerin işlenmesinde kullanılan 70’in üzerinde makinenin önde gelen üreticisi haline gelmiştir. Bunların yanında alüminyum kompozit panel ve çelik profil gibi farklı endüstriyel ürünlerin işlenmesine de imkân sağlayan nitelikli makineleri de ürün gamına katmaya devam etmektedir.

İstanbul’un sanayi bölgelerinden Orhanlı’da 16.000 m² kapalı alana sahip entegre üretim tesisinde Ar&Ge, endüstri, makine mühendisleri, pazarlama ve teknik olmak üzere 160 kişilik uzman ekibi ile senede 40.000 adet üretim kapasitesine ulaşmıştır.

Belgelendirmeye önem veren, kalitesini Avrupa Güvenlik Standartlarına Uygunluk (CE) belgesi, Kalite Yönetim Sistemi (ISO 9001:2015), Rusya Gümrük Birliği Belgesi (EAC), Ukrayna Ürün Kalite Belgeleri (UKR-SEPRO) ile tescillemiş bir markadır.

Özçelik, üretim teknolojilerini yakından takip eden ve bunu üretim hatlarına uygulayan teknoloji odaklı bir şirkettir.

Dökümhane, kalıphane, alüminyum enjeksiyon makineleri, talaşlı imalat, bobinaj atölyesi, boyahane, lazer, caka ve büküm atölyeleri ile entegre tesisinde; Portatif, Tek Kafa, Çift Kafa, Dört Kafa, Kompozit Panel İşleme, CNC Kesim ve İşleme Merkezleri ile pazarın genel ihtiyaçlarına çözümler sunarken, müşterilerin özel ihtiyaçlarına da hızlı çözümler üretir.

Satış ve satış sonrası hizmetler, yedek parça emtiası ile yurt içinde olduğu kadar yurt dışında; Rusya ve Ukrayna, Türkî Cumhuriyetler, Ortadoğu, Kuzey Afrika, Avrupa, Amerika, Asya’da merkezi noktalarda yer alan ve her geçen gün sayıları artan bayi ağı ile müşteri taleplerine hızlı ve kaliteli çözümler sunmaktadır.

Adres Anadolu Mah. Kanuni Cad. No:8 34956 Orhanlı Tuzla – İstanbul / TÜRKİYE
Telefon +90 216 304 20 10
Teknik Servis whatsapp +90 (545) 539 47 39
Faks +90 216 304 19 88
Eposta info@ozcelik.com

www.ozcelik.com