Özdisan Elektronik, Electricx 2017 Fuarı’nda Yerini Alıyor

Türkiye’nin lider elektronik komponent distribütörü Özdisan Elektronik, 03 – 05 Aralık tarihleri arasında Kahire Uluslararası Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek Electricx 2017 Fuarı’nda ziyaretçileriyle bir araya gelecek.

37 yıllık deneyimiyle, üretici firmalara ileri teknoloji içeren elektronik komponent ve PCBA tedariği sağlayan Özdisan Elektronik, Mısır Electricx Fuarı’nda yerini alıyor. Kuzey Afrika’nın en büyük elektrik malzeme, güç sistemleri ve aydınlatma fuarı olan Electricx Fuarı, yeni tedarikçilerle tanışmak, müşterileri portföyünü geliştirmek, endüstri meslektaşları ile iletişim kurmak veya en yeni teknolojileri öğrenmek isteyen firmalar tarafından yoğun ilgi görüyor.

Yeni ürün ve çözümlerini tanıtacak

Özdisan, Elektronik, Komponent, PCB, PCB-A (Dizgili Kart Çözümleri), Led Aydınlatma Çözümleri, TFT Display Çözümleri, Alüminyum Soğutucu Çözümleri, AR-GE ve Dizayn Destek uygulamalarını fuar ziyaretçilerinin beğenisine sunacak.

Özdisan Elektronik Genel Müdürü Mustafa Yurttaş, fuarla ilgili olarak; “Elektronik sektörü artık dünyaya hükmediyor ve insan yaşamını yönlendiriyor. Electricx Fuarı da yıllardır Kuzey Afrika’nın sanayi ve ticarette dünyaya açılan kapısı konumunda yer alıyor. Ayrıca fuar sayesinde firmalar, bölge ülkelerle iletişime geçerek pazar oluşturma olanağı bulabiliyor. Özdisan Elektronik olarak Mısır’da marka bilinirliğimiz oldukça yüksek. Electricx Fuarı da markamızı takip eden firmalarla bir araya gelebilmek ve yeni bağlantılar kurabilmek adına önemli bir fırsat oluşturacak.” dedi.

Fuar sayesinde ziyaretçiler Ixys, Fuji, Panjit, Panasonic, Nanya, Lem, Royal Ohm, Samsung, Seoul Semiconductor gibi dünyaca ünlü elektronik komponent üreticilerinin ürünlerini inceleme şansı bulabilecekler.