Özler Kalıp ve İskele Sistemleri A.Ş.

Özler Kalıp ve İskele Sistemleri kolon, perde, duvar, beton kalıbı, kalıp iskelesi ve cephe iskelesi sistemlerindeki deneyim ve projelerini 1996 yılından bu yana inşaat sektörüne aktarıyor. 2017 itibariyle konusunda uzman ve tecrübeli 8 mühendis, 1 mimar, 6 tekniker ve 4 ustabaşı denetiminde 150+ çalışanımızla kalıp ve iskele sistemlerinin tasarımı, projelendirilmesi, üretimi, satışı, kiralama ve satış sonrası teknik destek aşaması ile süpervizörlük hizmetlerimizi büyük bir titizlikle uzun yıllar boyunca sürdürüyoruz.
AR-GE ekibimizin inovatif fikirleri ile yeni ürün çalışmaları yapıyor ve mevcut ürünlerimizi teknolojik gelişmeler ışığında her geçen gün geliştiriyoruz.Ürünlerimiz arasında inşaat betonarme kalıp ve iskeleleri, kolon ve perde kalıpları, inşaat iskelesi aksesuarları ve yardımcı malzemeler ile projeye özel kalıp ve iskele çözümleri bulunuyor.
İş güvenliğinin en üst düzeyde tutulduğu toplamda 27 bin m² ’lik alanda üretim faaliyetlerimizi sürdürüyor ve büyük bir titizlikle hizmetlerimizi sunuyoruz. 7 bin ve 5 bin m² ’lik iki üretim tesisi ile toplamda 12 bin m² si üretim ve 15 bin m² si stoklama alanımızda; sektördeki çalışmalarımıza tam kapasite hızıyla devam ediyoruz.
Üretim tesislerimizde otomasyon sistemleri ile donatılmış ileri teknoloji otomatik kesme ve delme makinaları, metal işleme merkezleri, robotik ve otomasyon kaynak makinaları, 30 – 400 ton basınca sahip presler, CNC kesme ve bükme makinalarımız yer alıyor. Yüksek kalite ile üretilmiş ürünlerimiz, inşaatlardaki çalışma şartlarını kolaylaştırıp hızlandıran özelliklere sahipler.
Türkiye’de tanınan birçok inşaat şirketinin kapsamlı projelerinde çözüm ortağı olarak imzamız bulunuyor. Yurt içinde olduğu kadar, yurt dışında da yerli ve yabancı yüzlerce firmaya gururla hizmet vermeye devam ediyoruz. 1996’dan bu yana sürekli artan bir ivme ile başarılı çalışmayı, hızla büyümeyi, inovatif gelişmeyi ve portföyümüzü her geçen gün genişletmeyi sürdürüyoruz.
  • Cevizli Mah. Filyokuşu Sok. No: 18/3 MALTEPE / İSTANBUL
  • T. 444 4 755
  • F. 0(216) 305 4243
  • info@ozleriskele.com
  • www.ozleriskele.com