PANASONIC’TEN GÜVENLİĞİNİZİ DÜŞÜNEN KABLOSUZ DUMAN DEDEKTÖRÜ…

Dünyanın önde gelen markalarından PANASONIC, yangın algılama çözümlerinde 30 yılı aşkın deneyimi ile öne çıkıyor. Güçlü marka, çok özel yangın algılama çözümleri ile akıllı teknolojileri hizmetinize sunuyor. Kablosuz fotoelektrik duman dedektörü 4611 de bunlar arasında yer alıyor.

Yangına karşı güvenliği sağlamak için basit bir alarmdan çok daha fazlası gerekiyor. PANASONIC yangın algılama çözümleri, tüm alanlarda çok yönlü koruma sağlamak üzere tasarlanmış bulunuyor. PANASONIC kablosuz adreslenebilir interaktif fotoelektrik duman dedektörü 4611, özellikle kabloları saklamanın zor olduğu ve uzatmaların gerektiği binalar için ideal… 85 dB dahili sireni olan ürün, 170 m’ye kadar transmisyon aralığı (açık hava) ve 6 yıllık pil ömrü ile dikkat çekiyor. Ürünün bir diğer özelliği ise yüksek esneklik… Her bir COM devresine 4’e kadar baz istasyonu ve her bir baz istasyonunda 16’ya kadar dedektör konumlandırılabiliyor.

PANASONIC kablosuz adreslenebilir interaktif fotoelektrik duman dedektörü 4611, tüm PANASONICdedektörlerde olduğu gibi algılama işlevselliğini artıran esnek dedektör algoritması sayesinde yapay zeka yeteneğiyle donatılmış olarak satışa sunuluyor. Dedektörün içinde 54 ayrı çalışma modu bulunuyor ve dedektör ilgili modu çevreden ‘öğrenerek’ otomatik olarak seçebiliyor. Yüksek doğruluk ve yanlış uyarı vermeme konusundaki başarısı ürünün kanıtlanmış özellikleri arasında… Kurulumu ve bakımı kolayca yapılabildiği için de ürün, toplam maliyette yüksek avantaj sağlıyor.