Proplas Profil Sistemleri

Kurucumuz, 1993 yılında İstanbul Bayrampaşa’da 150m2’lik bir alanda Eral Makineyi kurarak firmamızın temellerini atmıştır. “Kalite, yenilik ve güven” ilkesiyle bilgi ve becerilerini kullanarak plastik extruder makine imalatının yanı sıra PROPLAS Profil Sistemleri’ni kurarak plastik sektörüne girmiştir.

Gelişen zaman içerisinde, hızlı, tempolu, sistemli ve deneyimli personeliyle birlikte çalışarak yıllık üretimde her yıl daha yüksek miktar, daha fazla kalite, daha çok ürün çeşidine Ar-Ge çalışmalarına önem vererek ulaşmıştır.

PROPLAS çalışmalarına Güngören’de bulunan toplam 4000m2’lik kapalı kendi alanındaki kalıphane departmanı, pvc ve metal kaplama departmanı, enjeksiyon baskı departmanı, yenilenmiş üstün teknolojik extruder makineleriyle üretimini arttırarak yükselmeye devam etmektedir.

Türkiye’de ve yurtdışında çok sayıda fuara katılan Proplas, Avrupa ülkeleri başta olmak üzere Kuzey Afrika, Rusya, Türki Cumhuriyetleri gibi 25 ülkeye ihracat yapmaktadır.

PROPLAS çalışmalarına gelişime açık olmayı, kaliteden ödün vermemeyi, dürüst güven veren bir ticaret anlayışını ilke edinmiştir.

  • Sanayi Mahallesi, Sancakli Cad. No: 13 GÜNGÖREN/İSTANBUL/TÜRKİYE
  • 0 212 642 00 01
  • info@proplas.com.tr
  • www.proplas.com.tr