Regal Alüminyum ve Küpeşte Aksesuarları San. Tic. Ltd. Şti.

2000 yılından beri talaşlı imalat yapan firmamız başta küpeşte aksesuarları olmak üzere, profil, yarı mamul veya mamul üretimi baz alındığında, zengin ürün yelpazesi, kaliteli özgün tasarımları ve son teknoloji üretim ekipmanları ile sektörde en iyi kaliteyi en hızlı ve kusursuz şekilde sunan lider bir kurumdur.

Alüminyum küpeşte  sektöründe özellikle aksesuar üretimiyle 4 kıtada  80 ülkeye ihracat yapan 15 den fazla ülkede Pazar lideri olan Regal Alüminyum sürdürdüğü   ar-ge ve toplam kalite politikalarıyla günbegün arttırdığı üretim kalitesi, özgün endüstriyel tasarımları, grafikleri zorlayan satış rakamları ile gerek iç pazarda gerekse uluslararası platformlarda kendi branşında liderlik koltuğuna oturmayı başarmıştır. Yeni kurmuş olduğu proje ekibiyle prestijli mimari projelerde modern teknolojiye sahip makinalarıyla satış rakamlarını  %40 oranında artırmayı hedeflemektedir.

Firmamız sürdürdüğü ar-ge ve toplam kalite politikalarıyla günbegün arttırdığı üretim kalitesi, özgün endüstriyel tasarımları, grafikleri zorlayan satış rakamları ile gerek iç pazarda gerekse uluslararası platformlarda kendi branşında liderlik koltuğuna oturmayı başarmıştır.

MİSYONUMUZ;

Teknoloji ve insan kaynaklarımızı en verimli biçimde değerlendirip kalite, hız ve özgün üretim kapasitemizi her geçen gün pozitif ivmelenme ile arttırmak.

VİZYONUMUZ;

Sektördeki gücümüz ve kaliteli hizmetlerimizle fark oluşturarak, ilk tercih edilen marka olmak ve uluslararası arenada kalıcı başarıyı yakalamak.

  • Emek Mahallesi Sıvat Yolu Cad. No:2 Sancaktepe / İstanbul / Türkiye
  • T .90 (216) 365 06 98 – 90 (216) 364 91 62
  • F . 90 (216) 364 91 61 – 90 (216) 314 02 46
  • info@regalaluminyum.com
  • www.regalaluminyum.com