Regnum Sky Tower İş ve Yaşam Merkezi yeni yılı “KDV’siz” karşılıyor

Başkent’te seçkin iş dünyasının buluşma noktası olan Regnum Sky Tower İş ve Yaşam Merkezi, yaklaşan yeni yıl öncesi başlattığı “yüzde 18 KDV bizden” ve 30 ay sıfır faiz kampanyası ile iş yaşamını prestijli ofislerde geçirmek isteyenleri 2018’de “Regnum”lu yapacak.

İş ve sosyal yaşamı bir araya getiren kurgusuyla Başkent iş dünyasında yeni bir dönemi başlatan ve Ankara’nın sembol binalarından biri haline gelen Regnum Sky Tower, “Regnum”lu olmak isteyen, buna karşın ödeme kolaylığı talep edenlere iki avantaj birden sundu.

OP Grup ortaklığı ile Canpa AŞ’nin arsasında gelir paylaşım modeliyle Konya yolunda hayata geçirdikleri kulede, yaşamın başladığını belirten OP Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Pala, “Bu kulenin iş verimini artıracağına dair sözümüzün şimdi gerçekleştiğini görmenin onurunu yaşıyoruz. Aynı zamanda Ankara iş dünyasına sunduğumuz bu büyük katkı nedeniyle de çok mutluyuz. Bizden ofis almak isteyenler, bir süredir geçen yıl sonu yaptığımız KDV kampanyasına benzer bir ödeme kolaylığı talep ediyorlardı. Şimdi bir değil, iki avantaj birden sunuyoruz. Yüzde 18 KDV bizden kampanyasını yeniden başlattık. Üstüne ayrıca 30 ay sıfır faizle ödeme kolaylığı getirdik. Yani hem KDV avantajından yararlanacaklar hem de ofislerine çok kolay ödeme planı ile sahip olabilecekler. Kısaca, Regnumlu olmak isteyenler 2018’de hayallerindeki ofiste yerlerini almış olacak” dedi.

Regnum Sky Tower

Kasım 2016 itibariyle mesainin başladığı Regnum Sky Tower, iş ve yaşamı bir araya getiren özellikleriyle dikkati çekiyor.

Kapalı yüzme havuzundan, şehir manzaralı gezi terasına; spor merkezinden, sinemasına; eğlence ve playstation odalarından, Happy Hour Lounge’a; 2 bin 500 metrekarelik anti-stres bahçesinden, misafir otoparklarına, Regnum Sky Tower firmaların tüm ihtiyaçlarına çözüm üretiyor.

Regnum Sky Tower, sunduğu rahat ve keyifli iş ortamı sayesinde iş verimini maksimuma çıkarıyor.