Sarem Makina

Sarem Makina, Türkiye’nin boru üretim makinaları konusunda ihtisaslaşmış, yılların tecrübesi ve en kalifiye mühendisleriyle ülkemizin boru üretim makinalarına olan ihtiyacını görmüş ve bu konudaki 100% dışa bağımlılığa son vermek amacıyla üretime başlamıştır.

Sarem Makina mühendislik altyapısının avantajlarıyla, Alman ve İtalyan makina devleri kalitesinde ve verimlilik ölçülerinde ürünler ortaya koymuştur. Aradan geçen makina üretimi sürecinde fabrikamız, 28 ülkeye 100 den fazla komple üretim hatları üretmiş ve anahtar teslimlerini yapmıştır.

Sarem Makina halen aralarında Türkiye’nin en büyük boru üreticileri dahil pek çok boru fabrikasına makinalar üretmektedir 2009 yılı itibariyle Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren Sarem Makina, Alman teknolojisini ülkemize getirmiş ve Türkiye’de ilk kez bir Türk Makina Markası Gercotec adı altında Korige-Hattı üretmeye başlamıştır. Türkiye’de üretilen bu makinalar, hem ithalatı engellemiş, hem de birçok ülkeye ihraç edilerek ülke ekonomisine katkı sağlamıştır.

Hali hazırda Sarem Group altında faaliyet gösteteren diğer firmalarımızdan Sarmold PP, PE, PVC, PPRC fiting kalıpları üreten firmamız, altyapısı ve ürün gamı ile boru ek parçaları alanında müşterilerine her türlü çözümü sunmaktadır.

Akçaburgaz Mah. 3108. Sokak No:12
Esenyurt – İstanbul / TÜRKİYE
Telefon: + 90 444 97 76
Fax: + 90 (212) 671 35 68
Mail: info@sarem.com.tr

www.sarem.com.tr