Sema Yapı

1998 yılında faliyete başlayan Sema Yapı; kaba inşaat ve yapı malzemeleri satışı amacı ile kurulmuştur. Sema Yapı Malzemeleri ünlü markaların bayiliğini alarak bölgeye hizmet sunmaya başlamıştır. Her geçen gün artan ürün çeşitleri ve kalitesiyle müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi amaçlayan Sema Yapı sizden aldığı destek ve güvenle ilklere imza atmaya devam edecektir.

Firma merkezimiz İstanbul Beylikdüzü’nde olup ayrıca Büyükçekmece’de de bir şubemiz bulunmaktadır. 1998 yılının başından itibaren, gelişen ihtiyaçlar doğrultusunda ve siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için çalışmaktayız. İlk kurulduğu yılda 300 m2’lik bir alanda hizmet verirken, şu anda 1100 m2’lik merkez showroom ve 350m2’lik şube mağazamızla 800 m2’lik kapalı depo, toplam 4300 m2’lik açık depolarımız ile hizmet vermektedir.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik ürün ve hizmetleriyle, bilgi ve yetkiyle donatılmış çalışanları, müşteriden önce müşteri adına harekete geçiyor, tüm çözümleri zamanında sunuyoruz. Şirketimizin sürekli daha mükemmele ulaşmak ve değişimlere ayak uydurma çabalarımızın tek gayesi, kaliteli ürün ve yenilikleri müşterimize sunarak memnuniyetini arttırmaktır.

  • Adnan Kahveci Mah.Yavuz Sultan Selim Bulvarı Avrupa cad.Vista 4 No:6  Beylikdüzü / İstanbul
  • Tel : 0 (212) 855 15 36 (3 Hat)
  • Faks : 0 (212) 855 15 33
  • www.semayapi.com.tr