SERHEND YAPI

SERHEND YAPI, 1994 yılında İnşaat Mühendisi Orhan BUDAK tarafından Gaziantep’in Nizip ilçesinde kurulmuştur.  1997 yılına kadar yalnızca bir mühendislik ofisi olarak çalışmıştır. Bu dönemde plan-proje ve statik hesap bürosu olarak hizmet vermiştir. 1997 yılında  Birecik Barajı ve Karkamış Barajında taşeronluklar üstlenmiştir. Bu vesile ile masa başından sahaya inilmiştir. Önceleri yalnızca “emek” satarken, şimdi “sermaye” ve “bilgiyi” birleştirip, taahhüt işleri yapmaya başlamıştır.

1999 yılında Kamu ihalelerine girmeye başlamıştır. Bugüne kadar Kamuya, 200 derslik okul, 250 yatak hastane ve bir çok altyapı tesisi teslim edilmiştir. Bunun yanı sıra özel sektöre sinai tesisler, zirai tesisler(besi ahırı) ve ticari tesisler teslim edilmiştir. Özel Yapı Ortaklığı modeli ile Nizip’te 132 daire hak sahiplerine teslim edilmiştir. Halen devam eden konut projeleri vardır.Ağırlaşan rekabet koşulları altında 2009 yılından bu yana  “Çelik Konstrüksiyon Endüstriyel Yapılar” alanında projeler üretilmektedir.

Sanayicinin yaptıracağı endüstriyel tesisler konusundaki maliyet avantajımız, tasarım ve yapım tecrübemizi birleştirdiğimizde  rekabet avantajımızı artmaktadır.

Çiftçinin yaptıracağı Ahır konusunda tecrübemiz ve maliyet avantajımız da rekabet avantajımızı arttırmaktadır.

Endüstriyel Zemin Kaplama sektöründe 2001 den bu yana bir çok Endüstriyel tesisin zemin kaplaması yapılmıştır.

  • Merkez: İncilipınar Mah. Nişantaşı Sok. Tekerekoğlu İşmerkezi Kat:3 No:88 GAZİANTEP
  • T .+90 (342) 518 33 23
  • F .+90 (342) 518 29 26
  • info@serhendyapi.com
  • www.serhendyapi.com