Şıklığı Detaylarda Gizleyen Geometrik Tasarım

Dış mekanda konforun ve şıklığın adresi L’unica bahçe mobilyaları, sade tarzını bahçelere taşımak isteyenlere 2018 ilkbahar-yaz koleksiyonuna ait yeni Point Oturma Grubu ile yanıt veriyor. Geometrik tasarımıyla şıklığını detaylarında gizleyen Point Oturma Grubu, zarifliğiyle göz dolduran konforlu bahçelerin baş tacı olmaya aday.

 

Tasarımlarını kalite, dayanıklılık ve estetikle buluşturan L’unica’nın, 2018 ilkbahar-yaz koleksiyonundaki gözde ürünlerinden Point Oturma Grubu, konforlu ve sade bahçelerin temsilcisi oluyor. Arkadan, yandan ve önden bakıldığındaki geometrik tasarımıyla göz dolduran Point Oturma Grubu, sade görünümünün altında yatan şıklığı detaylarında saklıyor. Halat şeklindeki ince çizgileri ve alüminyum kesitlerindeki kol bitişleriyle zarifliğin ön planda tutulduğu Point Oturma Grubu, sade ama ayrıntılara önem veren bahçe tutkunlarının tarzını açık havaya yansıtıyor.

 

Uzun yıllar boyunca bahçelerdeki keyif anlarına eşlik edecek Point Oturma Grubu, L’unica’nın İstanbul Levent’te bulunan showroom‘undan ve Türkiye genelinde yer alan 30 farklı bayisinden temin edilebiliyor.