SİLTAŞ MARİNA’DA PANORAMİK DENİZ MANZARALI 2+1’LER

52 adet açık ve kapalı mutfaklı 2+1 dairenin bulunduğu Siltaş Marina, LifeX Konsepti ile yaşama ekstra konfor, kolaylık ve keyif katıyor 

Siltaş Yapı’nın İstanbul Anadolu yakasının yükselen değeri Pendik’in sahil şeridinde konumlanan yeni projesi Siltaş Marina, kapanmayacak panoramik deniz manzaralı daireleri ile öne çıkıyor. 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinin bulunduğu projede, büyüklükleri 80 ila 95 metrekare arasında değişen 52 adet açık ve kapalı mutfak alternatifinin sunulduğu 2+1 daire yer alıyor. Adalar manzaralı balkonları ve terasları ile doyulmaz seyir keyfi sunan Siltaş Marina, yaşama ekstra konfor, kolaylık ve keyif katan LifeX Konsepti ile ayrıcalıklı bir yaşam vadediyor.

Tekstil sektöründeki 40 yıllık köklü geçmişin üzerine 2011 yılından itibaren inşaat sektörüne yoğunlaşarak insan odaklı ve kente değer katan yapılar inşa eden Siltaş Yapı’nın Pendik Marina’nın karşısında konumlanan yeni projesi Siltaş Marina’da kapanmayacak panoramik deniz manzaralı 2+1 daireler yoğun ilgi görüyor. Adalar manzaralı balkonları ve terasları ile doyulmaz seyir keyfi sunan 2+1 daireler, hem oturum hem de yatırım amacıyla konut sahibi olmak isteyenlerin tercihi oluyor.

Mayıs 2020’de teslim edilmesi planlanan “Adalara karşı, bulutlara komşu” Siltaş Marina, toplam 8 bin metrekare üzerinde 20 katlı iki blokta 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinde 200 konut, 4 ticari ünite ve sosyal yaşam alanlarından oluşuyor. 52 adet açık ve kapalı mutfak alternatifinin bulunduğu Siltaş Marina’da, 2+1 dairelerin büyüklükleri 80 ila 95 metrekare arasında değişiyor.

Misafir süitinden müzik odasına, cep sinemasından kreşe her şey düşünüldü

Siltaş Marina, Siltaş Yapı’nın ilk kez bu projede hayata geçireceği ‘’LifeX Konsepti’’ ile sadece bir ev değil, komple bir yaşam alanı vadediyor. Siltaş Marina’nın LifeX Konsepti içinde; proje sakinlerinin misafirlerini beş yıldızlı otel konforunda ağırlayabilecekleri misafir süiti, kreş, müzik odası, cep sineması ve cafe-kütüphane öne çıkıyor. Projede; elektrikli araçlar için e-şarj istasyonu, dört mevsim yüzme imkanı bulunan yüzme havuzu, fitness salonu ve sauna da yer alıyor. Yürüyüş ve bisiklet parkuru, çocuk parkı ve basketbol sahasının yanı sıra proje sakinlerinin temel ihtiyaçlarına cevap vermesi hedeflenen ticari üniteler de bulunuyor. Akıllı ev sistemi altyapısının bulunacağı Siltaş Marina, LifeX Konsepti ile standart sosyal donatılardan farklı olarak yaşama ekstra konfor, kolaylık ve keyif katmaya hazırlanıyor.

Ambulansın girebildiği otopark

Siltaş Marina’da başta çocuklar olmak üzere proje sakinlerinin rahatı ve güvenliği için site içi araç trafiğine izin vermeyen ve ambulansın girebildiği kapalı otopark mevcut. Ambulansın girebildiği otoparka ek olarak bloklarda sedye taşınabilen asansörler de yer alıyor. 7/24 güvenlik hizmeti ve kapalı devre kamera sistemi tarafından korunacak olan Siltaş Marina’da, yüksek deprem standartları ve deprem yönetmeliğine uygun olarak radye temel ve betonarme karkas sistemi uygulanıyor.

Tüm ulaşım alternatiflerinin kesişim noktasında

Kara, deniz, hava yolu ve raylı sistem gibi pek çok farklı ulaşım alternatifinin kesişim noktasında yer alan Siltaş Marina; Pendik sahile 1,5 dakika, Pendik Marina’ya 2 dakika, metroya 3 dakika, yüksek hızlı trene ve İDO Pendik Terminali’ne 5 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 13 dakika ve üçüncü köprü bağlantı yoluna 17 dakika mesafede konumlanıyor. Deniz taksi ve deniz otobüsüyle ulaşım imkanı tanıyan proje, teknesi ve yatı olanlar için de eşine az rastlanır bir konfor sunuyor. Türkiye’nin Silikon Vadisi olmaya hazırlanan Teknopark’a 15 dakika mesafede bulunan Siltaş Marina; birçok AVM, eğitim kurumu, kamu kurumu ve hastanenin yanı başında yer alıyor.