SK Concept Duvar Kağıtları

SK Concept deneyimi ve güçlü altyapısı ile yapı sektöründe dekoratörlere, mimarlara, proje sahiplerine ve son tüketicilere hizmet vermektedir. Firmamız bugün Türkiye’nin en önemli devlet yapılarından, özel iş merkezlerine, beş yıldızlı otellerinden, lüks yalı ve villalarına kadar birçok yerde duvar kağıdı konusunda projeler gerçekleştirmektedir. Bununla beraber Rusya, Türk Cumhuriyetleri ve Ortadoğu’da birçok önemli projeye imza atmıştır. Ev tekstili sektöründeki uzun yılların birikimi olan, sektör ve pazar tecrübesini duvar kağıdı ve kumaş alanına da taşımış olan SK Concept, son yıllarda çok fazla ilgi gören, modern ve klasik tasarımlarıyla farklı zevklere hitap eden dünyaca ünlü firmaların ithal duvar kağıtlarını ve döşemelik – perdelik kumaşlarını Türkiye piyasasına sunmaktadır. Markalarımızın her biri, üretimlerini Avrupa / Amerika standartları ve normlarına göre gerçekleştirmekte ve sahip oldukları sertifikalar ile korumaktadırlar.

Ünlü tasarımcıların hazırladığı koleksiyonların en önemli özelliği; her bütçeye uygun, geniş fiyat aralığında farklı zevk ve nitelikte birçok kağıdın yer almasıdır. Çalışkan ve hatalara engel olan kontrol sistemimiz ile oluşturduğumuz uzman ekibimiz, uygulama alanınızda yapılan keşif sonrası renk, desen, estetik, duvar cinsi ve meydana gelebilecek sorunları önceden tespit ederek sizin için en iyisini yapmaya özen göstermektedir.

Sizi, Etiler’de bulunan her köşesinde farklı uygulamalar gerçekleştirdiğimiz dekorasyon mağazamıza davet ediyoruz. Ufak ayrıntılarda size fikir vermek, bünyemizde verdiğimiz anahtar teslim projeler ile evinize ve işyerinize uygun çözümler üretmek isteriz. Genç bakış açısına sahip uzman kadromuzla, sizlere hizmet vermek, en azından bir fincan kahve ikram etmek için bekliyoruz.

  • Ofis : Tepecik yolu Tunca Sok. No:2/C Etiler İstanbul
  • Showroom : Alkent Çarşı No:13/30 Etiler İstanbul
  • Ofis: (0212) 352 21 66-(Pbx)
  • (0212) 352 21 44 (Faks)
  • info@sk-concept.com
  • www.sk-concept.com