Taha Kauçuk Makina Yedek Parçaları İmalat Sanayii

1973 yılında pimaş pis su boru ve sıhhi tesisat contaları üretmek üzere sayın Yılmaz ARSLAN tarafından kurulmuştur.Firmamız 1995 yılına kadar bu sektörde hizmet vermeye devam etmiştir.

          1995 yılından itibaren sektörden gelen talepler doğrultusunda makina parkını genişleterek sektör ve ürün yelpazesini genişletmiştir. Başta silicon, viton, poliüretan, nitril ve epedyem kauçuk esaslı malzemeler olarak değişik amaç ve istekler doğrultusunda imalat anlayışını değiştirmiştir. 2000 yılından itibarende plastik,bakalit ve de kalıp imalathanelerimizi de Taha Kauçuk bünyesine eklemış bulunmaktayız.

          Taha Kaucuk Makina Yedek Parçaları ve İmalat Sanayii olarak yaptığımız Ar-Ge çalışmaları sonucunda yurt içi imalatında eksiklik gördüğümüz alan ve sektörlerde bir çok yurt dışına bağımlı kauçuk esaslı malzemeyi kalite ve imalat anlayışını bozmadan yerli üretime kazandırmış bulunmaktayız.

          Başlıca cam, ambalajlama, gemi,inşaat, tekstil, makina, otomotiv ve de ağır sanayiye hitap etmekte olan firmamız kaliteye ve amaca yönelik imalat anlayışı uzman kadrosu Ar-Ge bölümü satış sonrası destek hizmetleriyle siz sayın müşterilerimize hitap etmektedir.

  •   Rami Kışla Cad. Seferağa San.Sit. C Blok No: 199-200-209 İSTANBUL / TÜRKİYE
  • +90 212 480 0028
  • www.tahakaucuk.com
  • info@tahakaucuk.com