Tatmetal Çelik San. ve Tic. A.Ş.

TATMETAL, Türkiye’nin lider yassı sac üreticilerinden biri olarak, TATÇELİK markası adı altında üretimini gerçekleştirdiği ürünleri, başta İnşaat, Otomotiv Yan Sanayi, Beyaz Eşya, Isıtma-Soğutma sektörleri olmak üzere, pek çok farklı sektörün kullanımına sunmaktadır.


Dünyadaki son teknolojilerin kullanıldığı üretim tesisleri % 100 yerli sermaye kullanılarak işletmeye alınmıştır.

50’den fazla ülkeye gerçekleştirdiği ihracatlarıyla bir dünya markası olma yolunda hızlı ve emin adımlarla yürümektedir.

İhracattan sağlanan döviz girdilerinin yanı sıra, sağladığı istihdamla da bölge ve ülke kalkınmasına katkıda bulunmaya devam eden TATMETAL, ayrıca sosyal sorumluluk projeleri kapsamında başta yöre gençleri olmak üzere bölge insanının eğitimine, gelişimine yönelik çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.

Deneyimli insan kaynağı ile müşteri beklentilerini maksimum düzeyde karşılamayı ilke edinen TATMETAL, mevcut üç ayrı platformda yer alan Çelik Servis Merkezleri ile de nihai kullanıcının talep ettiği boy kesme, dilme ve formlama(Trapez, Oluk, Mahya)işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Geniş ürün yelpazesi ve yaygın satış organizasyonu ile TATMETAL, iş ortağı olarak gördüğü ve birlikte gelişmeyi, büyümeyi hedeflediği müşterilerinin ihtiyaçlarını, TATÇELİK markası adı altında üretimini gerçekleştirdiği kendi ürünleriyle karşılayabildiği gibi, istenirse stoklarında bulundurduğu diğer yurt içi ve yurt dışı üreticilere ait yassı çelik ürünleri ile de zamanında ve beklentilerine uygun tedarik edebilme imkanları sunmaktadır.

Bu yapılanmayla TATMETAL, iş birliği içinde olduğu müşterilerin faaliyetlerini minumum stok maliyeti ile sürdürmeleri konusunda katkıda bulunmakta, uzun soluklu birliktelikler için Kdz. Ereğli’deki üretim kompleksini ve satış ofisinin yanı sıra, Bursa ve İstanbul’daki satış ofisleri ile de mesafeleri kısaltmaya, ilişkileri sağlam ve güçlü kılmaya özen göstermektedir.

Yüksek kalite hedefi, müşteri memnuniyeti ilke ve anlayışı ile faaliyetlerini sürdüren TATMETAL, satış sonrası hizmet ve teknik destek konusunda da her zaman tedarikçisi olduğu kişi ve kurumların yanı başında olmaya ve onlarla birlikte omuz omuza yola devam edebilmeyi amaçlamaktadır.

Tüketicinin çelik konusunda son derece bilinçlendiği, seçici olduğu ve kişi başı çelik tüketiminin giderek arttığı konjüktürde, müşteri memnuniyeti TATMETAL’in önceliklerinin başında yer almakta ve bütün TATMETAL ailesi bu anlayış ve inançla hizmet vermeye, YAŞAMINIZA RENK VE TAT katmaya çalışmaktadır.

  • Hamzafakıhlı Mah. Ebetaşı Sok. No:1 Ereğli / Zonguldak
  • +90 216 574 08 28
  • www.tatmetal.com.tr