Teknolojisi Her İşe Yeter; Panasonıc Akülü Fener

Dünyanın önde gelen markalarından PANASONIC, tüm deneyim ve birikimini aktardığı profesyonel el aletleri serisi ile ustaların işlerini kolaylaştırmaya devam ediyor. PANASONIC’in EY 37C1 B model akülü feneri ile şimdi en karanlık alanlarda bile iş yapmak çok daha rahat bir hale geliyor.

Yüksek performansı ve ileri teknolojiyi kullanımınıza sunan PANASONIC profesyonel el aletleri serisinin en pratik üyelerinden biri olan EY 37C1 B model akülü fener, son derece hafif (akü hariç 0.34 kg) ve kullanışlı olması ile dikkat çekiyor. 4.2 / 3.3 / 3.1 / 1.5Ah Li-Ion akü setleri için uygun olan ürün EY 9L51 B (18V) akü seti ile yaklaşık 15 saat 30 dakikalık kullanım süresi sunuyor. Ayarlanabilir dört kademeli başlığı ile de oldukça efektif şekilde kullanılabiliyor. Yaklaşık 4.000 lux parlaklığa sahip Xenon ampul ile de fark yaratıyor. Omuz askısı ve düşük akü göstergesi de ürünün ustalara yardımcı olan nitelikleri arasında…

PANASONIC, profesyonel el aletlerine 3 yıl garanti verirken, Türkiye genelinde oluşturulmuş 21 yaygın servis noktası ağı ile de satış sonrası destek sağlıyor.