Ufuk Kauçuk

1995 Yılından bu yana içinde bulunduğu sektöre katkı sağlamakta ve liderlik etmekte olan Ufuk Kauçuk, modern üretim tesislerinde, Alman teknolojisine sahip, yüksek kapasiteli makina parkuruyla modüler kauçuk üretimi yapmaktadır.

Üreticiliğinin yanı sıra geniş bir proje ve uygulama ekibine de sahip olan firmamız, bünyesinde bulunan konusunda deneyimli inşaat teknikerleri ve peyzaj mimarları ile; yürüyüş ve bisiklet yolları, atletizm pistleri, tenis kortları, açık ve kapalı alan genel amaçlı spor zeminleri ve çocuk oyun parkları gibi projelerin uygulamasını da yaparak müşterilerine anahtar teslimi çözümler sunmaktadır.

Ayrıca uygulama süreçlerinde kullanılan çift komponentli poliüretan kauçuk zemin tutkalı, tek komponentli  ve yüksek mukavemetli bağlayıcı ile ITF (International Tennis Federation) onaylı spor saha zemin kaplama malzemesi de 2014 yılı itibariyle, hem kendi uygulama süreçlerinde kullanılmak, hem de sektörün hizmetine sunulmak üzere Ufuk Kauçuk’un ürün gamına dahil edilmiştir.

İş disiplini anlayışıyla gerek ürün teslimatlarında, gerekse proje uygulama konularında taahhütlerine titizlikle sadık olan Ufuk Kauçuk, yerel yönetimler, müteahhitler, proje yöneticileri ve bireysel kullanıcılardan oluşan müşteri kitlesinin aklına gelen ilk tercih olmaktadır.

MİSYON

İnsan yaşamını kolaylaştıran, sağlığına katkıda bulunan, çocukları güvenli bir şekilde eğlendiren ürünler tasarlayıp, alanlar yaratarak; ekibimiz, müşterilerimiz ve tedarikçilerimizle birlikte varlığımızı devam ettirmek. Çalışan, müşteri ve yatırımcı beklentilerini karşılarken, çevre ve doğa bilinci içinde sürekli gelişip büyüyerek sektörümüze ve ülkemize değer katmak.

VİZYON

İnsan yatırımımız, ürün ve hizmet kalitemiz, koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışımızla, ürünleri tüm dünyada bilinen ve tercih edilen global bir şirket olmak.

  • Oruçreis Mah. Tekstilkent Cad. B10 Blok No:48 Esenler – İSTANBUL
  • 444 7 831
  • 0212 210 60 21
  • info@ufukkaucuk.com
  • muhasebe@ufukkaucuk.com
  • www.ufukkaucuk.com