ULUSLARARASI TASARIM HİKAYELERİ İLE TANIŞIN!

Finlandiya, İtalya, İspanya, Hollanda ve Fransa’dan katılan tasarımcılar Design Stories adlı seminer etkinliğinde geleceğin dizaynları hakkında sunumlar yapacaklar. Tasarım anlayışının örneklerinin sergileneceği, seminer, panel ve tasarım sohbetleri 9-10 Kasım tarihlerinde CNR Expo, Yeşilköy’de!

Philips ,Littala Grubu, Swarovski, Nokia, Martela, Finlayson, Konecranes ve Lumene, Delpozo, Nurus, Caster, Nike, Louis Vuitton World Wide, Paşabahçe, D-Hotel Maris, Hotel Sheraton, Hotel Mandarin Oriental, Hotel Kuum, Hotel Adam & Eve, Münih ve Bernhard Design gibi markalar için çalışan ilgi çekici konuşmacıların katılacağı seminerleri kaçırmayın.

Shanghai Expo ve ISH -Frankfurt’da Tasarım ödülleri alan, Cersaie Bologna ve Salone del Mobile Milano’ya katılan, Elle Décor Uluslararası Ödülü, RedDot Tasarım Ödülü, Design Plus, Good Design Award, ADI Design Index, Alman Tasarım Ödülü, Chicao Athenaeum Ödülü, Young & Design, ADI Compass d’Oro, Delta de Oro ve iF Ödülleri gibi uluslararası ödüller olmak üzere birçok uluslararası alanda tanınmışlığı olan tasarımcılar Furniture Istanbul‘da!