Vaillant Group Türkiye “İK Yollarda” programı ile çalışanlarıyla buluştu

Vaillant Group Türkiye İK ekibi, “İK Yollarda” programının üçüncü yılında; 8 Servis Toplanma Merkezini ve 3 Bölge Müdürlüğünü ziyaret ederek toplam 300 çalışanının öneri ve taleplerini topladı. Vaillant Group Türkiye İK Direktörü Nilüfer Birdal ve ekibinin çalışanlarla yaptığı buluşmalar, sıcak ve samimi anlara sahne oldu.

Isıtma ve soğutma sektörünün öncü kuruluşu Vaillant Group Türkiye İnsan Kaynakları departmanı; üç yıldır uyguladığı “İK Yollarda” programının 2017 parkurunu tamamladı. İstanbul, Bursa, Eskişehir, İzmit illerindeki Servis Toplanma Merkezleri ile İzmir, Adana ve Ankara’daki Bölge Müdürlükleri ziyaretlerinde çalışanlarla bir araya gelen İK ekibi, şirketteki gelişmeleri aktarırken, çalışanların öneri ve taleplerini de topladı.

Vaillant Group Türkiye İK Direktörü Nilüfer Birdal liderliğinde; İK, Hukuk Birimi yöneticileri katıldıkları toplantılarda; Bölge Satış ve Servis birimlerinden oluşan ekiplere İK Departmanlarının geliştirdiği son projeleri, temek hukuki konuları, genel mevzuat ve şirket kurallarıyla ilgili bilgi verdi. Kurulan İK stantlarına şahsen başvuran bölge çalışanları İK yetkililerine ücret ve yan hakları, bireysel eğitim ve gelişim imkanları hakkında sorular sorma şansı elde ettiler.

Vaillant Group Türkiye İK Direktörü Nilüfer Birdal, üç yıldır yürüttükleri “İK Yollarda” projesiyle ilgili şunları söyledi: “Geliştirdiğimiz yeni ürün ve servislerimizle sektörümüzdeki ve dünyadaki gelişimleri yakından takip ederken, insana duyduğumuz saygı ve güven değerlerimizi de hayata geçirdiğimiz projelerle yaşatıyoruz. Yüz yüze iletişimin, birebir ilişkinin sıcaklığına ve samimiyetine olan inancımızla başladığımız İK Yollarda Programının üçüncü yılında da çalışanlarımızla buluşmaya devam ettik. Program kapsamında her sene bir araya geldiğimiz ve yerinde ulaştığımız çalışan ağımızı daha da genişletiyoruz. Bu program sayesinde merkezimiz ve bölgeler arasında olumlu ve şeffaf bir iletişim köprüsü kurmayı başardık. Çalışanlarımız toplantılarda kendilerini rahatça ifade ederken, onlardan aldığımız geri bildirimler sayesinde, geleceğe yönelik çalışan politikalarımızı doğru bir şekilde netleştiriyoruz. Önceki ziyaretlerde dile getirilen talepler şu ana kadar en önemli yol göstericimiz oldu. Bu sene edindiğimiz bilgiler ve çalışanlarımızdan gelen öneriler de önümüzdeki dönemlerde rehberimiz olmaya devam edecek.”