Vaillant Türkiye, başarılı yetkili satıcılarını Moskova gezisiyle ödüllendirdi

Türkiye’nin dört bir yanında faaliyet gösteren ve taahhütlerini yerine getiren 63 Vaillant yetkili satıcısı, Vaillant tarafından Moskova’da ağırlandı.

Vaillant Türkiye, Mayıs-Haziran ayları arasında 75 adet tam yoğuşmalı ecoTEC Plus, ecoTEC Pro ve ecoTEC Pure tipi kombi cihazı alan 63 yetkili satıcısını, Moskova’da 4 günlük muhteşem bir gezi ile ağırladı. Adana, Ankara, Samsun, Gaziantep, Kayseri, İstanbul, Zonguldak, Aydın, Sakarya, Bursa, Denizli, Isparta, İzmir ve Manisa’dan geziye katılan yetkili satıcılara, Vaillant Türkiye Satış ve Pazarlama Direktörü Erol Kayaoğlu ile Vaillant Türkiye yöneticileri de eşlik etti.

Gezide; Ünlü Kızıl Meydan ve Kremlin Sarayı, 19. yüzyıl başlarının kıyafet, resim ve belgelerini muhafaza eden Borodino Müzesi; hediyelik eşya satıcıları, dansçıları, müzisyenleri ve sokak ressamları ile ünlü Arbat sokağı, 1932 yılında yapılmış olan ve adeta bir sanat galerisini andıran ünlü metro istasyonları ile şair Nazım Hikmet’in mezarı ziyaret edildi. Volga nehrinde yapılan tekne gezisi ile şehrin bambaşka güzellikleri keşfedildi.

Vaillant Türkiye Satış Direktörü Yusuf Türkel, “Bu gezi, yalnızca premix cihazlarımızın satışını ödüllendirmek için düzenlenmiş bir gezidir. Bu geziye katılmayı hak eden iş ortaklarımızın sayısının oldukça yüksek olması da göstermiştir ki piyasanın en iyi iş ortaklarına sahibiz ve yüzde yetmişbeş yoğuşmalı kombi satışı oranıyla Vaillant olarak ERP’ye en hazır marka bizim markamızdır. Bu gezide; işbirliğini destekleyen, başarının yüksek motivasyon ve kazanma arzusu ile geleceğine inanan, elde ettiği başarıları hep birlikte kutlayan bir ekip ruhunu bir kez daha yansıtmış olmaktan da büyük mutluluk duyduk ve geziye ilgi duyan tüm iş ortaklarımıza çok teşekkür ediyoruz” dedi.