VEKON Prefabrike Yapı Çözümleri

Ön üretimli yapı sektörünün en deneyimli markaları arasında yer alan Vekon, yaşam konteyneri, prefabrike, hafif çelik ve yapısal çelik yapıların tasarım, üretim ve uygulama süreçlerini anahtar teslim hizmet modeliyle tek başına üstlenir. Bu yapı sistemleriyle, işçi kamplarından sosyal konutlara, toplu konutlardan sosyal tesislere, ticari binalardan depo ve hangarlara, modüler yaşam ünitelerinden sanayi tesislerine, çok katlı binalardan spesifik tasarımlı binalara kadar çok geniş bir alanda ön üretimli yapı çözümleri sunar.

Ön üretimli yapı sistemleri ile alternatif bir yapı anlayışı ortaya koyan Vekon, geliştirdiği ürün ve hizmetlerle bu anlayışın daha çok ülkeye ve daha çok insana ulaşmasını sağlar. Üretimde kullandığı malzemelerin büyük bir bölümünü Vefa Holding bünyesindeki markalardan temin ederek entegre bir üretim ve hizmet modeli geliştiren Vekon, bu modelle hızlı ve ekonomik yapılar üretir.

Vekon’un Sultanbeyli, Sakarya ve Dilovası üretim tesisleri, teknolojik altyapısıyla Türkiye standartlarının çok üzerinde, dünyayla yarışacak ölçektedir. Teknoloji ve üretim gücünü, estetik ve tasarımla buluşturan Vekon, yapı sektöründeki hâkim bakış açısını, sunmuş olduğu alternatif yapı çözümleriyle baştan sona değiştirmiştir.

Üretiminin büyük bölümünü ihraç ederek 100’e yakın ülkeye ulaştıran Vekon, yalnızca ülkemiz için değil dünya için de yeni ve yenilikçi değerler üretir. Dünya çapında geliştirdiği iş ortaklıklarıyla, ihracat hacmini her yıl artıran Vekon, ülke ekonomisinin gelişmesi ve büyümesinde de etkili bir markadır.

İnsan kaynaklarına sürekli yatırım yapan Vekon, ön üretimli yapı sektörünün en deneyimli mimarları, mühendisleri ve teknik ekipleriyle çalışır. İnsan kaynakları eğitimleriyle, çalışanlarının sürekli gelişmesini ve dünyayla entegre düşünebilmesini sağlar. Vekon’u kısa bir sürede dünya çapında bir markaya dönüştüren güç, sahip olduğu teknoloji ve insan kaynağı gücüdür.

Adres: E-5 Yanyol Cad.No:180 34896 Alt Kaynarca – Pendik – İstanbul

Tel: 0 216 390 47 77 (pbx)

Faks: 0 216 354 65 55

E-Posta: vekon@vekon.com.tr

www.vekon.com.tr