Yaşam alanındaki yaratıcılık, stil ve özgürlük için ”Valena”

reference_770301 format_tiff photographe_studio_gendraud date_capture_07_11_13 couleur_or

Alüminyumun çekiciliğinden, barok tarzın ihtişamına ve kazayağı desenin özgürlüğüne kadar farklı doku alternatifleri sunan Valena çerçevelerle Legrand; tasarıma yepyeni bir dokunuş getirerek yaşam alanınızda farklı bir stil yaratmanızı sağlıyor.

Legrand, geleneksel ve modern çizgilerin mükemmel uyumunu sunan Valena anahtar-priz serisi ile yaşam alanlarına farklı bir stil katıyor.

Valena ile ‘beyaz’ daha önce hiç bu kadar özgür olmamıştı

Gelişmiş teknolojisi, farklı renk seçenekleri, sade ve şık tasarımıyla evinizi ve yaşam alanlarınızı renklendiren Valena, kübik ve satine alüminyum renklerinin yanı sıra barok altın, kızıl ahşap ve mat altın seçenekleriyle modern tasarımlara yenilikçi çözümler sunuyor. Beyaz, beyaz inci ve kazayağı desenli yeni çerçeveleriyle de beğeni toplayan Valena; beyaz rengin parıltısı ve özgün tasarımıyla size yeni kombinasyonlar yapmanız için daha çok alan sunuyor.

Yüzde 30 enerji tasarrufu

Kullanıcısına montaj kolaylığı da sunan Valena, sürdürülebilirlik bakış açısıyla tasarlanarak yüzde 30’a kadar enerji tasarrufu sağlıyor. Şık, güvenli, modern ve estetikte üst segmente yer alan Valene,  bu bileşenleriyle beğeni topluyor.