Yılbaşı hediyeleri Arçelik’ten

Arçelik, her yıl olduğu gibi bu yıl da yılbaşı için birbirinden özel hediye seçenekleri sunuyor.

Arçelik, bu yılbaşında da sevdiklerini mutlu etmek isteyenler için birbirinden kullanışlı hediye seçenekleri sunuyor. Gerçek Türk kahvesi lezzeti sunan K3300 kırmızı Telve Türk kahvesi makinesi ve üstün görüntü teknolojili 4K 65”Ultima UHD TV alternatifler arasında öne çıkıyor.

Arçelik K 3300 Kırmızı Telve Türk Kahvesi Makinesi

Kırmızı, beyaz ve siyah olmak üzere üç renk seçeneğiyle sunulan Arçelik Telve, şık tasarımı ve geniş kapasitesiyle tüketicilerle buluşuyor. K3300, CookSense® teknolojisi sayesinde bol köpüğüyle gerçek Türk kahvesi lezzeti sunuyor. Paslanmaz çelik tabanlı cezvesi ile geleneksel damak zevkine uygun Türk kahvesi pişirme imkanı veren üründe, tek seferde bir fincan kahve yapılabildiği gibi, üç kişi için de kahve hazırlanabiliyor. Taşmayı önleyen teknolojisiyle dikkat çeken üründe tek tuşla kolayca kahve yapılabiliyor. Kahveler hazır olduğunda sesli uyarı ile bildiren ürün, kompakt tasarımı sayesinde az yer kaplıyor.

Arçelik 4K 65” Ultima UHD TV

65” Ultima UHD TV, yeni yılda 4K üstün görüntü kalitesini büyük ekranda yaşamak isteyenler için Arçelik mağazalarında avantajlı fiyatıyla sunuluyor. Arçelik’in üstün görüntü teknolojisiyle tasarladığı 165 Ekran UHD TV, izleyenlere daha canlı renk ve daha akıcı görüntüyü büyük ekranda sunuyor. FHD TV’lere göre dört kat daha yüksek çözünürlük sunan bu televizyon, Wide Color Gamut teknolojisi ile geniş renk yelpazesine sahip ekranı sayesinde daha canlı ve gerçekçi renkler sağlıyor. Yüksek kontrast sunabilen HDR teknolojisi ile daha net ve detaylı görüntü performansı sunuyor. Micro Dimming teknolojisi sayesinde karanlık sahnelerde bile en ince detayları görme imkanı sağlayan ürün, Video Perfection Engine teknolojisi ile de en hareketli sahnelerde bile kusursuz netlik kazandırıyor. Ürün, Öne, arkaya, alta bakan sekiz adet hoparlörden oluşan 3D Sound teknolojisi ile ses deneyimini güçlü ve kusursuz bir şekilde sunarken, ince yapısı ve şık tasarımı ile de dikkat çekiyor.