Yılbaşına Özel Konut Kampanyaları

İnşaat yatırımcıları 2018’e “ev”li olarak girmek isteyenlere yılbaşına özel düzenledikleri kampanyalarla birbirinden cazip fırsatlar sunuyor.

PİAZZA PEŞİNDE İNDİRİM ÇEKİ VERYOR
Maltepe’de yükselen Rönesans Piazza projesinde yılsonuna özel peşin ödemelerde yüzde 12 indirime ek olarak indirim çeki veriyor. 6 ay sonra konut teslimleri yapılması planlanan Piazza Maltepe projesinde 1+1’den 3+1’e kadar farklı konut seçenekleri yer alıyor. Fiyatlar 641 bin TL’den başlıyor. Kampanya kapsamında peşinde yüzde 12 indirime ek olarak 50 bin TL’ye kadar indirim çeki veriliyor.

ZER KARTAL’DA PEŞİN FİYATINA BANKA KREDİSİZ 72 AY 0 FAİZLE
Zer Kartal projesinde 2018 yılına özel düzenlenen kampanya kapsamında banka kredisi kullanmadan 72 ay vade farksız taksit imkan  ı sunuluyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri sunulan Zer Kartal fiyaları 367 bin 500 TL’den başlıyor. Metrekare birim fiyatları 4 bin 900 TL’den başlangıç gösteren projede yüzde 30 peşinat veriliyor kalan konut bedeli ise 72 ay vade farksız taksitle ödeniyor.

THE MANDARİNS FAİZİ SIFIRLADI
The Mandarins Acıbadem projesinde yılbaşına özel düzenlenen kampanya kapsamında 60 ay 0 faizle konut sahibi olunabiliyor. Buna göre yüzde 20 peşinat veriliyor kalan konut bedeli ise 60 ay sıfır faizle taksitlendiriliyor. Projede ilk etap Mayıs 2018’de, ikinci etap ise  Ağustos 2020’de teslim edilmesi planlanıyor.

ÇUKUROVA BALKON’DA DÖRT DÖRTLÜK FIRSAT
Kartal’da yükselen Çukurova Balkon projesinde yeni yıl kampanyası kapsamında 4 farklı seçenek sunuluyor. Oturuma hazır olan Çukurova Balkon’da, tamamı peşin ya da yüzde 20 peşin ve yüzde 80 banka kredili alımlarda yüzde 12 indirim uygulanıyor. Diğer seçeneklerde ise vade farksız olarak; yüzde 50 peşin, yüzde 25 Ocak 2018’de, yüzde 25 Ocak 2019’da ödeme veya yüzde 10 peşin ile kişiye özel ödeme planı sunuluyor.  1+1’den 3+1’e kadar farklı konut seçenekleri yer alan Çukurova Balkon fiyatları 395 bin TL’den başlıyor.

ZER’DEN “MUHTEŞEM” KAMPANYA
Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları projesinde yılbaşına özel düzenlenen kampanya kapsamında banka kredisiz 101 ay vade farksız taksitle konut sahibi olunabiliyor. 31 Aralık’a kadar geçerli olan kampanya son 8 daire için geçerli. 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri yer alan proje Fikirtepe’de kentsel dönüşüm kapsamında inşa ediliyor.

MEVSİM İSTANBUL’DA YÜZDE 5 PEŞİNATLA
Mevsim İstanbul projesinde yılbaşına özel düzenlenen kampanya kapsamında yüzde 5 peşin 60 ay 0 faizle ya da 120 ay yüzde 0,45 faizle konut sahibi olma fırsatı sunuluyor. Kağıthane’de yükselen Mevsim İstanbul projesinde 2+1’den 4+1’e kadar farklı konut seçenekleri yer alıyor. Kağıthane’e yükselen projede fiyatlar 580 bin TL’den başlıyor.

BABACAN ARABA HEDİYE EDİYOR

Babacan Holding yılbaşına özel yeni bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında ‘Babacan Port Royal’, ‘Babacan Premium’, ‘Babacan Palace’ ve ‘Prime Suites’ projelerinden konut alan ilk 5 kişiye bir y ıl süreyle lüks araç kiralanıyor.

EGE YAPI DÜNYAYI GEZDİRİYOR

Ege Yapı, yeni yıla özel yeni bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında Ege Yapı’nın Batışehir ve Kordon İstanbul projelerinden konut satın alanlar alanlara 42 bin TL’ye varan ve dünyanın her yerinde kullanılabilen Etstur seyahat çeki kazanıyor. Ege Yapı’nın Batışehir projesinden 2 bin 450 TL’den başlayan taksitlerle ya da Kordon İstanbul projesinden 10 bin TL peşin ve 0,79 vade farkı ya da 60 ay 0 faiz imkanıyla ev sahibi olanlara, dünyanın her yerinde geçerli olacak 42 bin  TL’ye varan “Etstur Seyahat Çeki” hediye edilecek.

TEPE AURA’DA YÜZDE 25 İNDİRİM
Tepe İnşaat tarafından Çekmeköy Ömerli’de hayata geçirilen Tepe Aura projesinde yılbaşına özel yeni bir kampanya başladı. 31 Aralık’a kadar geçerli olan kampanya kapsamında peşin ödemelerde yüzde 25 indirim yapılırken, liste fiyatından 60 aya kadar yüzde sıfır faiz ve peşin fiyatından 120 ay yüzde 0,99 faiz oranı gibi kolay ödeme seçenekleri ve kişiye özel ödeme planları da sunuluyor.