Yılmazlar Cam Teknik Hırdavat İmalat ve İthalat

Firmanın geçmişi çok eskiye dayanıyor olsa da, 1996 yılında resmi olarak faaliyete geçti. O dönemin bölgesel bir firması olarak ithalata başlamasına rağmen kısa sürede sektörün lider firmalarından biri haline geldi.

Geçmişte şirketin ithalatının önemli bir bölümünü oluşturan cam sarf mazemelerinden cam mastarı, gönye ve vantuz ürün grubunun; 2010 yılında şirket kendi bünyesinde üretmeye başladı. Zaman içinde cam sektöründe iç piyasanın alüminyuma yönelmesiyle, üretimini bu alana yönlendirme kararı aldı. Marka, son bir yıldır cam kapı kilitleri ve menteşe ürün gruplarının ithalat ve satışını yapmaya başladı.

2013 yılında, pazarın çok yakından tanıdığı KAHE markasını, Yılmazlar İthalat bünyesine katarak, ürünlerini KAHE markasının yıllara varan tecrübesi altında piyasaya sunmayı sürdürüyor.

Firmanın bundan sonraki hedefi; ürün yelpazesini daha da genişleterek, hem yurtiçi hem de yurtdışı pazarlarda payını arttırmak ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan iyi bir hizmet anlayışını sunmak.

Yılmazlar İthalat, müşterilerinin güvenine layık olabilmek için gelişen zamanın yenilik ve teknolojilerine adepte olarak kalitesini korumak ve her geçen gün daha iyi bir hizmet anlayışını sunabilmeyi amaçlıyor…

Hürriyet Mah. Dr. Cemil Bengü Cad No:48/A Kağıthane / İSTANBUL
Telefon:
0534 847 92 18 – 0212 511 18 81
Faks:
0212 475 82 02
www.kahe.com.tr