Zafer Yapı Malzemeleri

Firmamız 01.07.1999 yılında Yenibosna İstanbul’ da yapı malzemeleri satış ve pazarlaması amacıyla kuruldu ve bölgenin en önemli malzeme sağlayıcısı haline gelmiştir.Zafer Yapı Malzemeleri, halen ”her türlü inşaatla ilgili yapı malzemesi, kaba inşaat malzemesi, sıhhi tesisat malzemeleri, kalorifer tesisatı malzemeleri, boya malzemeleri, izolasyon malzemeleri, elektrik ve elektrikli el aletleri, pprc ve pvc borular, Seramik ürünler, vitrifiye ürünleri, bilimum hırdavat çeşitleri vb inşaatla ilgili her çeşit yapı elemanlarının alım ve satımı”  faaliyetlerine devam etmektedir.

Vizyonumuz

Yapı ve dekorasyonda, uluslar arası standartlara uygun ve sektöründe kabul görmüş firmalar ile çalışarak değerli müşterilerimizin isteklerine ”Sınırsız ve Sorunsuz Çözüm”  bulmak için uğraşıyoruz.

Misyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını saptayıp, bilgi ve deneyime dayalı, özel, sınırsız ve sorunsuz çözümler bulmaktır. Ayrıca; çevreye duyarlı, sağlık ve emniyeti ön planda tutan, çalışanlarına ve içinde bulunduğu topluma, sosyal sorumluluk ilkelerine bağlı olacak şekilde değer vermek misyonumuzdur.

  • Ahmet Yasevi Cad. No:174 Bahçelievler / İSTANBUL
  • Tel  : (0212) 452 40 32
  • Fax : (0212) 452 40 32
  • www.zaferyapimarket.com

uzdur.