24. Magna Expo Mueblera Fuarı Meksiko’da Sektörü Ağırlayacak

Bu yıl 24. kez gerçekleşecek olan Magna Expo Mueblera ticaret fuarı, güçlü bir küresel ekonominin yarattığı heyecan ve iki amiral fuarı olan Magna Expo Mobiliario e Interiores ve Magna Expo Mueblera Industrial ile 17-20 Ocak 2018 tarihleri ​​arasında, Meksiko’daki Centro Citibanamex fuar merkezinde ziyaretçilerle buluşacak.

Magna Expo Mobiliario e Interiores fuarı, mobilya, dekorasyon, malzeme ve döşeme gibi konuları kapsayan sektörün öncü organizasyonlarından biridir. Bu etkinlik, ahşap işleme, ahşap işçiliği ve mobilya imalatı üzerine organize edilen Magna Expo Mueblera Industrial fuarıyla eş zamanlı olarak yer alacak. 2017 yılında Magna Expo Mueblera’da 30 bin metrekarelik bir alanda 217 katılımcı ürünlerini sergiledi. Meksika, Brezilya, Kolombiya, Fransa, Almanya, Hong Kong, Türkiye ve ABD’den katılımcı ve ziyaretçiler fuara ilgi gösterdiler. Gelecek yıl yapılacak fuarda, Alman Federal Ekonomi ve Enerji Bakanı tarafından organize edilen Alman ulusal pavyonunu ilk kez yer alacak. Diğer uluslararası pavyonların da beklendiği fuarın, Alman ticaret fuarcılık şirketi Deutsche Messe AG’nin yan kuruluşu olan Hannover Fairs México’nun tek yönetimi altında yürütüleceği belirtildi.

Deutsche Messe, dünyanın önde gelen halı ve yer döşeme fuarı DOMOTEX’i ve dünyanın önde gelen ahşap fuarı olan LIGNA’yı içeren etkinlik portföyüyle, Magna ExpoMueblera’nın başarısı için gerekli olan global ağlara ve kaliteli organizasyon ekibine sahip. Deutsche Messe’de LIGNA ve  Ağaç İşleme Etkinlikleri Global Direktörü Christian Pfeiffer konuyla ilgili şunları söyledi: “Magna ExpoMueblera’nın yeni ve şeffaf yapısı, ana sergileme alanlarını güçlendiriyor. Bu da, fuarın Meksika dışındaki katılımcılara olan ilgisini artıracak ve etkinliğin bu sektörün bir numaralı fuarı olma konumunu güçlendirecektir. “