650 konutluk Vadişehir projesinde Borpanel imzası

İstanbul Başakşehir’de yapımı devam eden ve sona yaklaşılan 650 konutluk Vadişehir Projesi’nde Borpanel mobilya ve ahşap ürünleri kullanılıyor.

Kurulduğu 1984 yılından bu yana 30’a yakın ülkeye kapı, mutfak, banyo ve özel tasarım ahşap ürünleri ihraç eden Borpanel, Irmak Group-Çolakoğlu Yapı ortaklığında hayata geçirilen 650 konutluk İstanbul Başakşehir’deki Vadişehir Projesi’nde yer aldı. Projeye ürün ve işçilik kalitesinin yanı sıra üretim kapasitesi avantajıyla dahil olan Borpanel, konutlara mutfak, kapı, vestiyer, banyo ve süpürgelik gibi mobilya ve ahşap ürünler sağlıyor. Temmuz 2018’de tamamlanması planlanan Vadişehir Projesi’ne uygun ürünlerin üretimi için Borpanel’in uzman ekibinden 40 kişi görev yapıyor.

 

Böylesi büyük bir projede yer almanın yeni projelere referans kaynağı olduğunu belirten Borpanel Satış ve Pazarlama Direktörü Alpay Özcan, “Borpanel, 2001 yılında Türkiye’nin en büyük sanayi gruplarından Borsan Grup bünyesinde kuruldu ve kapı, mutfak, banyo, vestiyer, süpürgelik ve benzeri mobilya ürünlerinin üretimini gerçekleştiriyoruz. Şirket yönetimi ve üretimlerimiz Samsun’da. Köklü geçmişimiz ve uzman ekibimizle her yıl yaklaşık yüzde 30 büyüme gerçekleştirdik. Direkt satışımızın yanı sıra Türkiye’de 6, yurtdışında 3 bayimiz üzerinden satış yapıyoruz” diyen Özcan sözlerini şöyle sürdürdü: “650 konutluk Vadişehir Projesi, son dönemde dahil olmaktan en çok gurur duyduğumuz proje. Özellikle tüm ürün gamımızı ve üretim kalitemizi tek bir projede sergileyebilmek adına bizler için büyük bir fırsat anlamı taşıyor. Ürün kalitemiz ve teslimat zamanı konusundaki hassasiyetimizle Irmak Grup’un 200 dairelik yeni projesinde yer alma konusunda ciddi çalışmalarımız var.”

 

20 bin m² kapalı olmak üzere toplamda 25 bin m² üretim alanına sahip olan Borpanel’in tasarım ekibi, sürekli değişen müşteri ihtiyaçlarına öncelik vererek dünyadaki trendleri ve son teknolojik gelişmeleri izleyerek inşaat sektörüne her yıl özgün modeller kazandırıyor.