A.O Smith Türkiye bayileri ‘‘Birlikte Daha Güçlüyüz’’ demek için bir araya geldi.

Amerika’nın su arıtma teknolojisinde 144 yıllık tecrübesi ile dünya lideri olan, ileri teknoloji ürünler, uzman kadrove yaygın servis ağı ilemüşterilerine üstün kalitede teknik destek hizmeti veren A.O Smith, Türkiye’de 7 bölgede 200’ü aşkın noktada satış yapan bayilerini 14 Nisan Cumartesi günü İstanbul Sait Halim Paşa Yalısı’nda zengin bir etkinlik programıyla bir araya getirdi.

A.O Smith Türkiye Genel Müdürü Serkan Boynukalın’ın açılış konuşmasıyla başlayan, ardından A.O Smith Hollanda ve Avrupa Direktörü-Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi Ton Van Der Hamsvoort’un video konferansla mesajını ilettiği toplantıda, zor bir yıl olmasına rağmen 2017’de artan bayi ve satış noktasıyla güçlü bir büyüme gösteren firmanın 2018 yılı hedef ve stratejileri ele alındı.

Mottosu ‘‘Birlikte Daha Güçlüyüz’’ olan organizasyonda ayrıca bayilik sistemi için geliştirilen yeni teknolojiler, global gelişmeler, yatırımlar, 2018 yılı iletişim planı, 5 yıllık satış cirosu ve bayi geliştirme hedefleri açıklandı.

Genel Müdür Serkan Boynukalın, 2013 yılında Türkiye’de 18 yıldır su arıtma sistemleri konusunda uygulamalı mühendislik yapan Mim Su Teknolojileri. A.Ş’yi satın alarak Türkiye pazarına giren ve her yıl rekor büyüme oranlarıyla dikkat çeken A.O Smith Türkiye’nin önümüzdeki 5 yıl içerisinde hedeflediği satış cirosunun 100 milyon TL, bayilik ağı hedefinin ise 2 bin’den fazla satış ve servis noktası olduğunu belirtti.

Organizasyon, izleyenlere keyifli anlar yaşatan beden perküsyon çalışmasının ardından Sezen Özmen’in canlı müzik programı eşliğinde Boğaz tekne turu ve akşam yemeği ile sona erdi.