Acp Yapı Elemanları San. Tic. Ltd. Şti.

ACP Yapı Elemanları 20 yılı aşkın sektör tecrübesi ile çağdaş yapı malzemeleri ve otomasyon sistemleri konusunda CE belgesi ve ISO sertifikalarına sahip markaların ürünlerini ithal etmekte, tescilli alüminyum kompozit levha markaları ile sektörde önemli bir konuma gelmiş bulunmaktadır.

Yurt içi ve yurt dışında yüzlerce referansa sahip kuruluşumuz tüm bu ürünlerin yurt içi ve yurt dışı dağıtımını şubeleri ve bayileri aracılığı ile yapmaktadır. ACP Yapı; Alüminyum Kompozit Panel, Otomatik kapı ve pencere sistemleri, Otomatik panjur ve kepenk sistemleri, Polikarbonat Levha, Hidrolik kapı kapatıcı ve Alüminyum aksesuar çözümlerini mühendislik çerçevesinde proje bazlı olarak değerlendirip, yetkin bakım ve montaj personeli ile birlikte sunmaktadır. Satışını yaptığımız ürünlerin; montaj, eğitim ve teknik destek hizmetleri verilmektedir.

İhtiyaçlara hızlı ve kaliteli cevap vermeyi amaçlayan kuruluşumuz, deneyimli personeli ile uygulamacı firmalara her türlü teknik ve proje desteğini ücretsiz sunmakta, Ankara Merkez Ofis ve Şubemiz ile de teknik eleman ve stoktan malzeme desteği vermektedir.

AMACIMIZ;

ACP Yapı olarak amacımız; müşterilerimizin taleplerini en kısa sürede, en ekonomik şekilde, kaliteden ve güvenlikten ödün vermeden karşılayarak karşılıklı güven ortamı oluşturmaktır.

HEDEFIMIZ;

ACP Yapı’nın hedefi; müşteri taleplerini mühendislik çerçevesinde ele alarak, güvenli ve kaliteli çözümleri en ekonomik şekilde optimize etmek, bu sayede sektörde sürekli talep gören ve takip edilen bir firma olmaktır.

KALITE POLITIKAMIZ;

Satışını yaptığımız ürünlerde ve sunduğumuz hizmetlerde ulusal ve uluslararası kabul görmüş standartlarda en iyi hizmeti sunarak lider firmalardan biri olmak, tüm çalışanlarımızla birlikte sürekli kalite kavramını çevreci bir anlayış içinde tatbik etmek şirketimizin kalite politikasıdır.

  • Adres : Tevfik İleri Mah. Polat Sok. No:2 Pursaklar / ANKARA 06145 
  •  Email : info@acpyapi.com.tr – acp@acpyapi.com.tr
  • www.acpyapi.com.tr
  •  Tel : +90 312 348 68 68
  •  Gsm : +90 533 230 21 61
  •  Fax : +90 312 348 56 12