AGB JENERATÖR 

AGB JENERATÖR OLARAK, ÇÖZÜM ORTAĞI OLDUĞUMUZ, SEKTÖRLERİNDE ÖNDE GELEN KURUMSAL FİRMALARIN BEKLENTİLERİNİ,  GARANTİ SÜRESİ BİTİMİNDE ÜRETİCİ FİRMALARIN DEĞİŞEN HİZMET ANLAYIŞLARI İLE KARŞILAYAMAMASI SONUCU, SERVİS HİZMETİ ALANINDAKİ BOŞLUĞU DOLDURMAK AMACIYLA 1979 YILINDA KURULDUK.

Müşterilerimize ülkemizin her bölgesinde, yıl içinde oluşacak şebeke kesintilerinde jeneratörlerinin devreye girerek sorunsuz olarak çalışmasını sağlayan, düzenli aralıklarla gerçekleştirilecek kontrol ve denetim amaçlı periyodik bakım, kapsamlı olarak kontrollerin tekrarlandığı filtrelerin ve motor yağının değiştiği genel bakım, genelde olumsuz çalışma koşulları ile işletme hatalarının neden olduğu arızaların giderildiği arıza bakım servis hizmetlerini, sözleşmeli 7/24 olmak üzere sunmaktayız.

Ayrıca yerinde giderilemeyen, parça değişimi ve onarım gerektiren revizyon işlemlerini atölyelerimizde gerçekleştirerek, sorunsuz olarak jeneratörlerini devreye almaktayız.

Birbirleri veya şebeke ile senkronize çalışacak gruplar dahil jeneratörlerin montaj ve devreye alma işlemlerini garantili olarak yapmaktayız. Jeneratörlerini sonradan otomatik ve senkronize çalışır hale getiriyoruz.

Bunun yanı sıra, güç tespiti, yer değiştirme hizmetleri de vermekte olan firmamız müşterilerinden gelen istek ve önerileri dikkate alıp düzeltici ve önleyici faaliyetlerle, müşteri memnuniyetinin artarak devamı için sürekli gelişim içinde olacaktır.

 

Adres:Mehmet Akif Mah.Bahariye Cad.Uzay sok. No :50 P.K. 34307 İkitelli – Küçükçekmece/İstanbul

Tel: 444 24 95

Fax: +90 (212) 494 51 51

e-mail: agbjenerator@agbjenerator.com.tr