AĞSAN AĞ VE İPLİK SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ 

AĞSAN İstanbul merkez olarak çalışmakta, üretiminin tamamını Antalyada bulunan fabrikasında yapmaktadır.

Firmamız başta balık ağları ve iplikleri olmak üzere inşaat güvenlik ağları, spor ağları, kafes balıkçııkta kullanılan ağlar, kuş ağları ve ziraat amaçlı ağların üretimini yapmaktadır.

Yıllık 840 ton üretim kapasitesine sahip firmamız en son teknoloji makine parkuru ile üretimlerini gerçekleştirmektedir. düğümsüz ağ üzerine ülkemizde ve çevre ülkelerdeki en yüksek kapasiteye sahip tek firmadır. Ayrıca türkiyenin İLK DÜĞÜMSÜZ AĞ üreten firmasıdır. Üretimini daima modern sistemde yapmayı planlayan firmamız bunun için sürekli üretim koluna yatırım yapmaktadır. 2015 yılında Antalya da kurduğumuz yeni üretim  tesisimizde faaliyetini sürdürmektedir.

210/6 ip kalınlığından 8mm ip kalınlığına kadar üretim yapabiliyoruz. Müşteri istekleri doğrultusunda istenilen her ölçü, renk, metraj ve genişlikte ürünlerinizi üretiyoruz.

Yüksek mukavemetli ürünlerimiz, uzman kadromuz, hazır stoklarımız, en hızlı üretim yapabilme kapasitemiz, finansman çözümlerimiz ve düşük fiyat politikamız ile sizlere en iyi hizmeti verebilmek için mücadele ediyoruz.

  • Maltepe Mahallesi Karacabey Sokak No:9 Kat:4 Zeytinburnu / İSTANBUL
  • 0 212 585 04 55
  • 0850 304 73 07
  • info@agsan.org
  • www.agsan.org