Ahed Plastik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

Geosentetik ürünler (PVC Geomembran – HDPE Geomembran – LDPE Geomembran – T Grip Geomembran – EPDM Membran – Geogrid ) ,  PVC Su tutucu Bant , Drenaj Borusu ve Kauçuk esaslı malzemeler üreten  Firmamız 1994 yılında su yalıtımı konusunda inşaat sektörüne kaliteli su yalıtım malzemelerini imal etmek ve uygulamak hedefi ile kurulmuştur.

Firma politikamız;bilgi ve tecrübelerimizi her geçen gün arttırarak müşterilerimiz,bayilerimiz ve sektörümüzle paylaşmaktır.

AHED Plastik kurulduğundan bu güne kadar sürekli ürün pörtföyünü genişleterek yeni ürünlerin imalatını gerçekleştirmiş ve ARGE Faaliyetlerine hız kazandırmıştır.

Yenilikleri kendisine ilke edinen firmamız 1994 yılında PVC esaslı su tutucu bant üretimine başlamıştır.

Devamında PVC esaslı düz ve T.Grip geomembran imalatını başlayan firmamız 01.01.1998 tarihinde kendi bünyesinde kalite kontrol laboratuarını kurarak 1998tarihinde PVC SU TUTUCU BANT  ta TSE belgesini ve 1999’da PVC Geomembran için  TSEK, 2006’da POLİETİLEN Geomembran için  TSEK belgelerini alarak hizmetlerini devam ettirmiştir.2002 yılında ülkemizde ilk olarak PVC esaslı sinyal tabakalı geomembranın imalatına başlamıştır. 28 Mayıs 2002 tarihinde sektöründe bir ilki daha gerçekleştirerek ISO 9001 kalite yönetim sistemi belgesini alarak faaliyetlerini sürdüren firmamız 2003 yılında hizmetlerine bir yenisini ekleyerek düz,sinyal tabakalı ve T.Grip HDPE-LDPE-LLDPE Geomembranların imalatını gerçekleştirmiştir.Üretim hatlarını büyüterek ürün genişliğini 2,10 m. olarak artırmıştır.Firmamız her geçen gün kendini yenileme azmini sürdürerek çevreye ve çalışanlarına verdiği değeri ISO 14001 ve OHSAS 18001 belgelerini alarak tescillemiştir. 2011 senesinde CE İşaretleme çalışmalarını tamamlayarak CE belgesini de bünyesine katmıştır.Yapmış olduğu AR-GE çalışmaları ile 2009 senesinin aralık ayında EPDM Membran üretimini gerçekleştirmiş ve uygulamış olduğu yeni formülasyonlar ile piyasada bulunanlardan daha mukavemetli AHED EPDM Membranları piyasaya sunmuştur.

Su yalıtımı konusunda müşteri ve sektörüne kaliteli ve dürüst hizmet vermeyi ilke edinen firmamız AR-GE çalışmalarına da devam ederek Esenboğa Havaalanı yolu üzerindeki 6800 m² kapalı ve 12000 m² açık alan olmak üzere toplam 18800 m² lik tesislerinde rakiplerinin üretim hacminin üzerinde üretim yapabilen üretim hatları ile ticari hayatına devam etmektedir.

En iyi dileklerimizle.

Vizyonumuz
Firma politikamız butun bilgi ve tecrubelerimizi her gecen gun artırarak muşterilerimiz ve sektorumuzle paylaşmaktır. Eğitimli personelimizle, muşteri memnuniyetini ve urun kalitesini en ust duzeyde tutmak ve gerekli tum onlemleri alarak iş kazalarını ve meslek hastalıklarını minimize etmek oncelikli ilkemizdir.

Fabrika ve şantiye faaliyetlerimiz esnasında calışanlarımıza, 3.şahıslara, şirket varlıklarına ve çevreye gelebilecek zararları asgari duzeye indirmekte ve uluslararası ISO 14001 ve OHSAS 18001 standartlarına ve faaliyet gosterilen ulke yasal gerekliliklerine gore hareket etmekteyiz. Urunlerimizden doğabilecek cevresel kirlenmenin onlenebilmesi acısından, surekli izleme ve olcme yapmayı, yapılan değerlendirmeleri kayıt altına alarak belgelendirmeyi ve tum bu uygulamaları kamuoyu ile paylaşmayı gorev bilmekteyiz. Firmamız ayrıca İş Guvenliği, Sağlık ve Cevre Kalite Yonetim sistemimizin geliştirilmesi icin gereken tum şartları oluşturacağını ve bu yonde yeni hedefler belirleyerek calışanlarına sağlıklı, guvenilir, hijyenik bir ortam sunmayı ve muşterilerimize daima kaliteli urun ve hizmet vermeyi AHED PLASTİK olarak taahhut etmekteyiz.

Misyonumuz

Firma Hedefimiz her yonu ile takip edilen, yerli uretimi destekleyen ve yurtdışı pazarlarda aranan bir marka olarak daima yuzu ileriye donuk, kaliteden odun vermeyen, muşteri memnuniyetini ilk sırada tutan firma olmaktır.

 

  • Balıkhisar balıkhisar mah. köyiçi kümeevleri no:784/B- 2 AKYURT ANKARA
  • 0312-5282008
  • info@ahed.com.tr