Akbaylar Yapı

Akbaylar Yapı Malzemeleri Sanayi Ticacret ve Ltd. Şti. Türkiye’de kurumsal kimliği ile inşaat sektörünün lider şirketlerinden biridir. 2016 yılından itibaren faaliyet gösteren firmamız alçı esaslı ürünlerin ( alçıpan , toz alçılar ,alçıpan profil ve aksesuarları v.b) satışı ile başladığı serüvenine izolasyon malzemelerinin satışını da ekleyerek devam etmiştir. Bulunduğu coğrafyanın ötesine tecrübesini ve vizyonunu taşımayı ulusal bir sorumluluk olarak benimseyen Akbaylar Yapı, çağın gereklerini uzmanlık alanlarında titizlikle uygulayarak, en değerli kaynağı olan çalışanının gücüne, desteğine ve bilgisine inanarak bulunduğu konumu korumaktadır.

Uzman ekibi ile uygulamada faaliyet gösteren Akbaylar Yapı kaliteden ödün vermeden , tarihsel dokulara saygı göstererek yerinde ve zamanında en yüksek standartlarda hizmet sunarak kendini gösteren bir firmadır. Uygulama olarak iç ve dış dekorasyon alanında faaliyet göstermektedir.

Yenilikçi bir firma olan Akbaylar Yapı daha sonra yapı market anlayışını benimseyerek satış faaliyetlerini genişletmiştir. İlk zamanlarda alçı esaslı ürünler ile satışa başlayan firma daha sonra ısı yalıtım, çimento esaslı ürünler, dış cephe sistemleri ( pencere kenarı söve , dış cephe mantolama vb.), çatı malzemeleri ve taşyünü asmatavan malzemelerinin satışına da başlamıştır.

2016 yılından itibaren faaliyete başlayan Akbaylar Yapı iç ve dış cephe ısı yalıtım süsleme ürünlerini üreten bir firmadır.Strafor üzerine kumlanarak çeşitli modifeler vererek binanınızda hem ısı yalıtım hem de güzel bir görüntü sağlayan temel ürünler şunlardır : Pencere etrafı söve,saiding kaplama, terakota denizlik ,kat silmeleri ,köşe profilleri ,fugalı kaplama,dış cephe göbekleri,dış cephe aplikleri,stronpiyer v.b. ürünleridir. Ayrıca bu ürünlerin uygulamasını da Akbaylar Yapı uzman kadrosu ile yapmaktadır.

Akbaylar Yapı günümüzde gerekli olan ısı yalıtım ,mantolama,strafor uygulamalarında kullanılan çimento esaslı ürünler üretmektedir. 2016 yılından bu yana üretimde faaliyet gösteren firma strafor sıvası ,strafor yapıştırıcısı,strafor dekoratifi ,fayans ve seramik yapıştırıcısı ve tamir harcı ile üretime başlamıştır.Sektörde çok yeni olan Akbaylar Yapı kısa süre içinde bütün çimento esaslı ürünleri üretmeyi hedeflemektedir.

 

  • Küçükbakkalköy Mahallesi Vedat Günyol Caddesi, Defne Sokak No: 1 D:906, PK:34750 Ataşehir/İstanbul
  • +90 (216) 469 23 24
  • iletisim@akbaylaryapi.com
  • www.akbaylaryapi.com