Alim İzolasyon Havalandırma Gemi İnş. San. Tic. Ltd.Şti.

Biz ALİM İZOLASYON HAVALANDIRMA GEMİ İNŞAAT SAN.VE TİC.LTD ŞTİ.olarak sektördeki on beş yıllık gemi izolasyonu ve havalandırma tecrübemizle daima yaptığımız işin iyisinin en iyisini hedefledik ve bu hedefimiz doğrultusunda asla kaliteden ödün vermemek için gemi izolasyonu ve havalandırma konusunda her zaman öncü olduk.

1993 yılından itibaren izolasyon ve gemi sektöründe verdiğimiz hizmetin daim olması için 365 gün 24 saat işin büyüğü küçüğü olmaz zihniyetiyle ister 1 metre ister 100.000 metre aynı kalite ve itinayla elimizdeki sanatımızın en iyisini yapmayı kendimize ilke edindik.

Her zaman en iyisini yapma düşüncesiyle hareket ettiğimiz için daima adımızdan bahsettirdik ve ALİM İZOLASYON HAVALANDIRMA GEMİ İNŞ.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. olarak mart 2007 de kurumsallaştık.ALİM İZOLASYON HAVALANDIRMA GEMİ İNŞ. SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ Bünyesinde çalışan personel firmamızın kurucusu ince sac ustası Alim ustanın yetiştirdiği ustalardan kurulu olup dışarıdan yetişen toplama personel değildir. Bundan dolayı tüm personelimiz Alim ustanın düşüncesinde ve yaptığı işin bilincindedir.

ALİM İZOLASYON HAVALANDIRMA GEMİ İNŞAAT SAN.VE TİC. LTD. ŞTİ.Olarak uygulamalarımızda Avrupa standartlarını yakalamanın sadece işçilik kalitesiyle olmayacağının bilincinde olup  kullandığımız hammadde ve makine ekipmanlarımızın alanında lider konumda olan yerli üretim ve avrupanın çeşitli ülkelerinden ithal hammadde ve makine ekipman kullanmaktayız.Firmamız bünyesinde günümüz itibariyle 4 adet  kamyon üzerine entegre, 1 adet portatif olmak üzere toplam 5 adet mobil püskürtme ekipmanımız mevcuttur.

ALİM İZOLASYON HAVALANDIRMA GEMİ İNŞAAT SAN.VE TİC. LTD. ŞTİ. olarak şu kelimeleri asla düşünmedik ”olduğu kadarı yeter, o kadar çok bile, bu böyle gider, yettiğİ kadar, bundan iyisi olmaz, buda böyle olsun, anca o kadar olur” gibi kelimelerin aksine en iyi nasıl yapabiliriz onu yapalım dedik ve sanatımızı bu şekilde işledik.

  • Evliya Çelebi mah. Rauf Orbay Cad. Akgül Sok. No: 28 / 2  Tuzla / İstanbul
  • +90 216 447 34 05
  •  info@alimizolasyon.com
  • alim@alimizolasyon.com
  • www.alimizolasyon.com