“ALIŞVERİŞ CADDESİ GURME MERKEZİ HALİNE GELECEK”

İncek Loft BigChefs, Öykü Serter’in DJ performansı ile 4 Kasım Cumartesi günü resmi açılışını yapıyor

Ankara’da Akfen İnşaat tarafından hayata geçirilen ve yaşamın başladığı İncek Loft birbiri ardına yeni restoran ve yeme – içme markalarına ev sahipliği yapmaya başladı. Bu kapsamda Türkiye’nin ünlü restoran zinciri BigChefs, 48’nci şubesini İncek Loft alışveriş caddesinde hizmete açıyor.

İncek Loft BigChefs’in resmi açılışı 4 Kasım 2017 Cumartesi akşamı sunucu Öykü Serter’in de DJ performansı ile sahne alacağı özel bir etkinlikle gerçekleştirilecek. Açılış, Başkent Ankara’nın iş ve cemiyet hayatının önde gelen simalarını da bir araya getirecek.

Ankara’da Akfen İnşaat tarafından hayata geçirilen ve yaşamın başladığı İncek Loft projesi birbiri ardına açılan yeni restoranlarla Türkiye’nin önde gelen yeme – içme markalarına ev sahipliği yapmaya başladı.

İncek Loft’un içinde yer alan alışveriş caddesinde geleneksel lezzet mutfağı Anadolu Mantı, gastro – spor bar konsepti ile faaliyete başlayan Tickerdaze’in ardından şimdi de BigChefs kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Ankara merkezli olarak 2007 yılında kurulan ve kısa zamanda tüm Türkiye’nin tanıdığı bir restoran markası haline gelen BigChefs, en yeni şubesini İncek Loft’u da hizmete alıyor.

İncek Loft BigChefs, 4 Kasım 2017 Cumartesi akşamı Ankara’nın iş ve cemiyet hayatının bir araya geleceği parti ile açılacak. Saat 19:00’da başlayacak partide ilerleyen saatlerde sunucu Öykü Serter de DJ performansı ile sahne alacak.

Konuyla ilgili bilgi veren Akfen Danışmanlık ve Proje Geliştirme Genel Müdürü Barış Barçak, Başkent Ankara’nın önemli yerleşim bölgelerinden İncek’te oturumcu profilinin genç ve beyaz yakalı çalışan olarak geliştiğini gözlemlediklerinin belirtti.

Bu profil dahilindeki insanların dışarda yemek konusunda hayli istekli olduğuna dikkat çeken Barçak, “Anılan profile yönelik olarak bölgenin en büyük ihtiyacı olarak yeme – içme mekan alternatifleri olarak ortaya çıkıyor. Yaşamın başladığı İncek Loft projemizdeki alışveriş caddesindeki bazı yerleri bu ihtiyaca cevap verecek bir merkez haline getirmeyi planlıyoruz. Bu hem projede oturanlara değer katacak, hem de dışarıdan buraya gelecekler için önemli bir alternatif yaratacak” diye konuştu.

Barçak, İncek Loft alışveriş caddesi içerisindeki ticari alanlarda Türkiye’nin önde gelen yeme – içme markalarıyla işbirliği yapıp bir gurme merkezi hayata geçireceklerini de sözlerine ekledi.